Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kislányom bele dobta a telefon...

Kislányom bele dobta a telefonom a húslevesbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem nem vicc még mielőtt valaki azt hinné, 1 éves kislanyom fel kapta a telefonom és bele dobta a húslevesbe, 2 mp volt az egész még levegőt sem volt időn venni, a helyzet a következő a mikrofon működik mindenki jól hallja amit mondok ,de a diffuzorom nagyon halk :( és nem tudom mit csinálhatnak 1 éves telefon,ilyenkor ugye már a garanciának annyi ezért próbálnám valahogy megoldani ha lehet, ha bárki járt már hasonló képpen ( nem pont húslevessel) és tudna nekem segíteni azt nagyon meg köszönném!!!

2021. febr. 23. 11:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%

Mit keres a kezében evés közben a telefon? Tegyed rizsbe, az kiszárítja egy-két nap alatt, de előtte vedd ki az akkut.


Garancia ugrott, mert van benne egy lakmusz papír, ami tutira átázott és amint megbontják a telefont látni fogják, hogy beázás okozta a gondot.

2021. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%

Bele ne tedd rizsbe, hülyeség az egész!

Vidd szervizbe, ahol szakszerűen szétszedik és kitakarítják.

2021. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Ja, és minél hamarabb kapcsold ki.
2021. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Samsung m21 es telefon, a mostani telefonokból nem ki vehető az aksi , tehát ez nem lehetséges, nem nála volt,soha nincs a gyerek kezében a telefonom, az asztalon volt ki raktam a levest és 2 mp alatt fogta és oda dobta a levesbe , nem ki oktatást kértem hanem segítségét köszi!
2021. febr. 23. 12:07
 5/29 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon egyetértek. Az ebédlőasztalnál semmi keresnivalója nincs a mobilnak, ez egy ocsmány szokás.

Ha tönkrement, akkor szervizbe vele.

2021. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nagyon van helye a mobilomnak az asztalon, mert barmi történi legyen kéznél,esküszöm nem is tudom hogy gondoltam hogy itt segítségét fogok kapni kioktatás helyett...
2021. febr. 23. 12:09
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem ocsmányabb mint a rosszindulat ami benne van minden emberben , hibáztam oda raktam meg történt a baj ,de itt a magyar mentalitás hogy segítség helyett inkább sarazzuk a másikat, na ennyi boldogságotok legyen az életben, kössz a semmit!!
2021. febr. 23. 12:12
 8/29 anonim ***** válasza:
98%
#3-at miért pontoztátok le? Teljesen igaza volt. Ha rizsbe tesszük a telefont, konkrétan adtunk a xarnak egy pofont. Lehet, hogy a telefon külsejéről leszívja a vizet, de a belsejéből hogy a fřancba szívja ki? Ez csak parasztvakítás, valaki kitalálta, és elterjedt. Szal ne tedd rizsbe, vidd szervízbe.
2021. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%

Nyugi, rossz helyen kérdeztél, itt gyerektelen huszonévesek nyomulnak. :) Annak idején öcsém a bezárt szekrények kulcsait lopkodta és dobálta a kukába, sok ajtót kellett apjának felfeszítenie, mire lefüleltük. :D


A telefont, ha nedves lesz ki kell kapcsolni azonnal. Ha totál kiszáradt, akkor próbálhatod újra bekapcsolni. De mivel nem vizes, hanem zsíros, esetleg zavaros lébe került, lehet, ,hogy ráférne egy szakszerű takarítás. Én is szervizzel próbálkoznék.

2021. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
12 köszönöm a normális választ! Úgy lesz , szervizbe viszem .
2021. febr. 23. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!