Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tüntessem el a vírusos...

Hogy tüntessem el a vírusos üzenetet Iphone-rol?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai nap hülye voltam, mert egy oldalon (konténer bérléses oldal) több ablakot is kidobott a net de nem olvastam el őket, így csak ramentem az elfogadásra. Iszonyat nagy hiba volt.. Most a naptárba vannak virusos üzenetek, emlékeztetők. Valahogy el lehet tüntetni?

2021. febr. 23. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Beállítások -› Naptár -› Fiókok -› Itt koppints arra ami ezt okozza, majd alul Fiók törlése!

Ennyi!

Ne aggódj ez nem vírus, csak egy naptárat töltöttél le. Ez annyit tud amennyit látsz belőle... megjelenít egy naptárbejegyzést, semmi többet!

2021. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon Nagyon Köszönöm ! Tiszta stresszbe voltam 😃

Hála!

2021. febr. 23. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Vedd ki az akkut, az csinál egy resetet. Ennyi! Vagy hard reset!
2021. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Ja bocs, ez olyan ócska típus, ahol nem tudod kivenni az akkut! Akkor hard reset, csak az a biztos a vírus ellen! Nem tudod, hogy mit töltött be magából! Ezért nem tudod, hogy mihez fér hozzá! csak a hard reset a megoldás. Factory reset!
2021. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megoldottam ezen az “ócska” telefonon🙂
2021. febr. 24. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor hard reset, csak az a biztos a vírus ellen!"

súgok, vannak rendszerpartícióba épülő vírusok :)

2021. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6-os, ok, de 99%-ban egy hard reset a megoldás!
2021. febr. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
de itt felesleges a gyárizás, ha csak a naptárat kell kitörölni
2021. febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!