Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon ha ráállok egy...

Telefonon ha ráállok egy cikkre/hírre, amit pl. Facebookon linkeltek be, akkor hogy lehet beállítani, hogy az alapértelmezett böngészőben (Chrome) hozza be és ne a Facebook böngészőben?

Figyelt kérdés

Illetve ha simán a Google-ben keresek rá valamire, az is hogy tudna a Chrome-ban bejönni és nem a Google böngészőjében?


Ugyan utólag meg lehet nyitni őket Chrome-mal, de nekem úgy kéne, hogy egyből a Chrome-mal hozzon be egy linket, ha már az az alapértelmezett böngésző.



2021. febr. 24. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos a Googlés kérdésedre hirtelen nem tudom a választ, mert soha nem használtam a Google alkalmazást, de biztos van rá valami megoldás.


A Facebookos böngészőt úgy tudod kikapcsolni, hogy belépsz a Facebookba, azon belül jobb oldalt felül a menübe, ott a beállítások és adatvédelemre kell menni, ezen belül a beállításokra.

Itt eléd tárul egy nagyon hosszú lista, ami a Facebook beállításait tartalmazza.

Amire neked szükséged van, az a "Médiatartalmak és névjegyek" menüpont. Erre kell rákattintani.

És végül a "Hivatkozások külső megnyitását" kapcsold ki.


Ha Messengeren is szeretnéd kikapcsolni a beépített böngészőt, akkor nyisd meg a Messengert, bal oldalt a beállítások, és ott a fényképek és média lehetőséget kell választani.

És végül itt is kapcsold be a hivatkozások megnyitása az alapértelmezett böngészőben kapcsolót.

2021. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sikerült!!!👍🙂


Egy apróság: nem ki, hanem be kellett kapcsolni a "Hivatkozások külső megnyitását", mert mikor betévedtem oda, akkor éppen ki volt kapcsolva.


De egyébként meg nem találtam volna.😲

2021. febr. 24. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek a pontatlanságért, fejből írtam a lépéseket.

De örülök, hogy sikerült megtalálni.

2021. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!