Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan hogy hívok...

Létezik olyan hogy hívok valakit, és a szolgáltató mást kapcsol?

Figyelt kérdés
Az a furcsa dolog történt velem, hogy hívtam egyik hozzátartozóm, (aki elég hangos helyen dolgozik), és nem én tárcsáztam a számát csak rámentem a nevére. Ekkor az a furcsaság történt, hogy egy idegen vette fel a telefont a háttérben teljes csenddel, aki állította, hogy ez nem az a telefonszám, de ellenőriztem a híváslistám, a hozzátartozóm száma volt az. Mikor letettem azonnal visszahívtam és akkor már a családtagom vette fel, szokásos munkahelyi zajokkal. Bekapcsolt hívásátirányításról nem tudunk. Az lenne a kérdésem, hogy ez megtörténhet, hogy mikor hívok egy telefonszámot valaki mást kapcsoljon a szolgáltató?

2021. febr. 25. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon ritka, de előfordul. Valamiféle üzemzavar. Nekem egyszer csörgött a telefonom, kiírta, hogy apám az, aztán amikor felvettem, egy idegen keresett valaki teljesen mást. Azt mondta, hogy kicsit ideges már, mert harmadjára próbál telefonálni, de mindig másnál köt ki.
2021. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Huu ez para nagyon😳😳
2021. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az lenne a kérdésem, hogy ez megtörténhet, hogy mikor hívok egy telefonszámot valaki mást kapcsoljon a szolgáltató?"

Igen, megesik, nem lehetetlen.

2021. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán előferdül az ilyen...

éltél volna az 1980-1990-es években... pfú én mennyi idiótával beszéltem félrekapcsolás miatt :DDDD

2021. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Meg mikor voltak az ikervonalak, mennyi para dolog volt....
2021. febr. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Üzem zavar:(
2021. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!