Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Görgetés kikapcsolása androidon?

Görgetés kikapcsolása androidon?

Figyelt kérdés
Van olyan opció vagy alkalmazás, ahol ki tudom kapcsolni,hogy mikor görgetem ne látszódjon a tartalom? Hanem csak azt mutassa amikor már nem görgetem a tartalmat? Egy idő után szédülök tőle, pedig nem sokat telefonozok. Csak fix képet mutasson, az lenne a lényeg, ha az alap kijelzőt mutatná közben, az is jó. Windowson, Linuxon tudom van ilyen opció. Androidon sajnos nem találtam. Köszi

2021. febr. 27. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen biztos nincs. Pedig hasznos lenne. Ha van itt a gyik-en valaki, aki tud alkalmazást írni, az megtehetné :))

Viccet félretéve, tényleg nincs ilyen.

2021. febr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Arra az időre csukd be a szemed.
2021. febr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Pár ekönyv-olvasóban van olyan opció, hogy lapozás a hangerőgombokkal, ez máshol is hasznos lenne. Írd meg a Google-nek :)
2021. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, hiszen nem látnád, hogy hova görgetsz.
2021. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szembecsukást próbáltam :D
2021. febr. 27. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!