Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonoknál a Boot...

Xiaomi telefonoknál a Boot Loader nyitása hogyan történik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok járatos ebben, de szeretnék rá nem gyári oprendszert feltenni. Ehhez meg előbb úgy tudom a Bootloadert kellene megnyitni. Tudna valaki segíteni ebben?

2021. febr. 27. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a mobilod típusa?
2021. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A készüléked fórumán, pl. Mobilarénán vagy xda-developers.com-on lesz a pontos leírás.


Idemásolom az enyémnél használt műveleteket (Redmi Note 8t):


Kell egy Mi fiókot regisztrálni.

A telefonon mobilnet kell, nem wifi.


Developer options-ban Usb debugging engedélyezése

Developer options-ban Usb debugging security settings engedélyezése, ehhez kell mobilnet (legalábbis én úgy vettem észre)


Mi fiókot felvenni a telefonon

Developer options-ban Oem unlocking engedélyezése

Developer options-ban utána Mi unlock status-ban fiók hozzáadása.

Telefonon a Settings / Mi account / Xiaomi Cluod-ban a Find device és a Quick sync bekapcsolása.


Letölteni a hivatalos bootloader unlock alkalmazást:

[link]


Telefont fastboot-ba tenni: kikapcsolt állapotban a volume le + power gombok hosszabb nyomásával, a robot megjelenése után kábelen összekötni a pc-vel.

Pc-n Mi unlock programot (miflash_unlock.exe, az újabb verzió nálam jól működött) rendszergazdaként indítani, belépni a Mi fiókba, a jobb felső fogaskerék ikonon a driver letöltése, jó esetben ezek után már megjelenik a program által felismert készülék és az unlock engedélyezéséig hátralévő idő és később aktív lesz az Unlock gomb (amit meg kell nyomni :)

2021. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mobil netem sajnos még nincsen, wifivel szoktam netezni. Úgy elvileg nem megoldható? Redmi Go telefonom van.
2021. febr. 28. 10:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Kéne az a wifi...
2021. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!