Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen app Iphone-okra?

Van ilyen app Iphone-okra?

Figyelt kérdés
Szeretnék ingyenesen zenét letölteni a telefonomra,nem igazán tudom milyen appal lehet vagy mit kell letölteni hozzá,mert az előző telefonjaim mind Android-osok voltak,és még új nekem ez a telefon.tudnátok segíteni?

2021. febr. 28. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Az AppStoreban nemhiszem, hogy találsz erre alkalmas applikációt, de ha az úgy neked megfelel, akkor töltsd le a zenéket a gépedre, és az Itunes segítségével húzd rá a telefonra.


De ha mindenképp szeretnél a telefonos megoldásnál maradni, akkor ajánlom figyelmedbe a Cercube (Youtube ++) alkalmazást, amely reklámmentes YouTubeot biztosít a számodra, és lehetőséget a videók letöltésére, akár csak audio formátumban.

Sajnos ez az alkalmazás nem található meg az App storeban, de nézz utána, hogy manapság hogyan lehet feltelepíteni a harmadikfeles alkalmazásokat az IPhonera.

Régebben a Cydia Impactor segítségével lehetett, de manapság sajnos nem tudom.

2021. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!