Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam eg iphone 11et, de...

FireWazze kérdése:

Találtam eg iphone 11et, de azt írja a tulaj hogy icloud záras. Én nem igazán vagyok ebben otthon. Ilyenkor kit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Azt, hogy feladod magad a rendőrségen.
2021. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Icloud zarral semmit nem tudsz tenni. Sőt, sok oldal felhivja a figyelmedet amelyek telefonokat segitenek felnyitni, hogy ők sem tudják kinyitni, sőt maga az apple sem tudja felnyitni csak úgy. vissza a tulajnak.
2021. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Mi az, hogy talaltad? Talaltad az utcan? Vagy talaltal egy hirdetest, amiben elado? Az utobbi esetben biztos, hogy lopott, es nem fogod tudni feloldani.

Aki el akarja adni a telefonjat normalisan, az fel tudja oldani :D

2021. febr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

"Az utobbi esetben biztos, hogy lopott"


Nem. Ebben az esetben orgazdaság (ha megveszi). Ha ő találta, és nem adta le a hatóságoknál, az lopás.

2021. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Elég nehéz feloldani, max csak alaplap cserével.
2021. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"azt írja a tulaj hogy icloud záras"

vagyis te a hirdetési oldalon találtad?

ajjajj... ha megveszed orgazda leszel. Meg lehet, hogy a "tulaj" is az. A telefont meg nem tudjuk honnan van... találta, lopta, netén rabolta...

Ha at eredeti gazdája keresi, akkor el fognak jutni hozzád akkor is ha kiütitek belőle valahogyan a zárás. Elvileg nem lehet megoldani, de sok videó kering a neten ami szerint ki lehet nyitni... én sosem fogom az enyémen kipróbálni inkább azokat a szoftvereket.


Amitt tudsz tenni: jelented a hirdetési oldalnak a hirdetést!

És keresel másik készüléket!



Ha te találsz egy iPhone-t akkor a rendőrségen le kell adni és majd ők keresik a hazdáját. Ha nem találják akkor vissza fogod kapni egy igazolással együtt, hogy onnantól a iéed a készülék. Ezzel a papírral elmész az Apple Magyarországhoz és ők feloldják.

2021. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uristen! Koszi nektek! Erre jobban figyelek. Igen ez hirdetes volt facebook marketplacen.
2021. febr. 28. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor jelentsd a hirdetést légyszives!
2021. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!