Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilom szerint nincs elég...

DEszter18 kérdése:

A mobilom szerint nincs elég tárhelyem. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Csakhogy ha bemegyek a fájlok közé, az alapprogramon kívül minden mást SD kártyán tárolok. Folyamatosan feljön az értesítés, hogy nincs elég szabad felületem, ezért nem működnek a rendszerfunkciók. Hivatalosan a belső tárhelyem mérete 25 GB, a beállítások szerint ennek 99%-a foglalt, azonban a tisztító szerint csak 53% foglalt. Az SD kártyán még 25 GB szabad tárhelyem van. Minden belső tárhelyen lévő mappát áthelyeztem már SD kártyára, mégis azt írja, hogy nincs tárhelyem.

(A telefonom egy 2 éves, Xiaomi Redmi 5 Note)



#mobil #SD kártya #tárhely #Xiaomi #rendszerfunkciók #kevés szabad felület
2021. márc. 1. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazások foglalják, törölj le párat.
2021. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Vannak mappák amiket nem látsz a telefon alap fájlkezelőjével.


A programokat nem telepítheted át SD kártyára. Ha azt írja nincs hely bizonyára nincs.


Mit kellene tenned? Megválni a programoktól, vagy új telefont venni nagyobb tárhelyel, de nekem az is elég ha csinálsz ebédet.

2021. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Időigényes, de biztos megoldás erre a gyári visszaállítás. Töröl mindent, lényeg hogy utána csak a legszükségesebbeket tedd fel újra. Mindent, ami tárhelyet használ, irányíts át az SD kártyára. Az ha megtelik sem okozza a telefon működésképtelenségét.
2021. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!