Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor kártya feltöltés tán...

Telenor kártya feltöltés tán jár mobilnet?

Figyelt kérdés
Töltöttem fel 3000.-et a SIM kártyára,de ne kaptam mobilnetet. Eddig nem úgy volt, hogy valahány MB-rt jóváírnak?

2021. márc. 1. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mobilnetet az egyenlegedből kell venned.
2021. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Értem, és az mit jelent, hogy megújuló csomag? Mert a MyTelenor Appban csak olyat találtam. Minden hónapban levonja az egyenlegemből? Olyat lehet, hogy nem megújulót szeretnék?
2021. márc. 1. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
A Mytelenor appban vehetsz netet, ahol napi, heti, illetve havi(ismétlődő) netet vehetsz. Vagy tárcsázod a *111# számot, ahol egy menü fogad, és ott elnavigálsz az adatkapcsolathoz, vagy nethez.
2021. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ja, most láttam, hogy írtál kommentet.

A megújuló az egyenlegedből vonja le havonta, ha pedig elfogy az egyenleg, akkor addig nem kapsz netet, míg le nem tudják vonni az összeget.

2021. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. És ezt le lehet mondani valahogy ha már nincs rá szükségem? Vagy utána is fizetni kell havonta a díjat?
2021. márc. 1. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, appban lemondhatod.
2021. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!