Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e manapság Huawei...

Megéri-e manapság Huawei telefont vásárolni?

Figyelt kérdés
Teljesen naívan teszem fel a kérdést, hogy jelent-e nekem egyszerű felhasználónak bármiféle kényelmetlenséget vagy rizikót, hogy már nem a jól megszokott android fut rajta.

2021. márc. 1. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Neked nem.
2021. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Sok problémát veszel vele a nyakadba. Azt meg te tudod eldönteni, hogy neked megéri-e. Én biztosan nem vennék.
2021. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az ha mindenképp Androidot akarsz jobb a Samsung.
2021. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Semmiképp nem éri meg Huawei venni.
2021. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Megéri igen.
2021. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
72%
Szerintem nem éri meg ahány ismerősöm van annyi panaszkodik miatta. Nekem is volt (huawei p30 pro) és nagyon utáltam egyfolytában lemerült, lassú volt kezdetekkor is fél év után meg már használhatatlanná lassult. Nem tudom, hogy az újabb verziók milyenek lehetnek, de ha azt vesszük figyelembe, hogy huawei nem egy jó márka.
2021. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 zLucc válasza:
96%

Magával a telefonnal szerintem nincs baj (azt kérlek vedd figyelembe, hogy nekem nem huaweim van csak a családomon belül vannak akik igen és ők nem panaszkodnak rá)


De nemrég most volt valami olyasmi, hogy a huaweire már nem jönnek (vagy nem fognak jönni) a google frissítései

Ezt ajánlom figyelmedbe:)

Ítélkezni nem akarok, hogy vegyél vagy ne hanem csak gondold meg a válaszok alapján:)

2021. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Igazából magával a márkával semmi baj sincsen, itt a GSzKR hiánya a ludas. Sajnos a Huawei nagyon megszívta ezzel a Google-s üggyel, nagyon sok vásárló áttért az Xiaomira, Samsungra, stb-re. Így már egyre kevesebben vesznek huawei telefont.


Inkább vegyél Xiaomit, vagy Samsumgot.

2021. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszökat :)
2021. márc. 1. 17:25
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Én tuti nem vennék így hogy ennyi minden változott rajta. Mondjuk én iphonet se vennék nekem az is fura 😄 nekem jo a Samsung.😊
2021. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!