Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Driveal tudnátok segíteni?

Driveal tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Egy mp4 videót (azt hiszem) felraktam a drivera. Ezt meg még 9 másikat (összesen 10et) el kellene küldenem valakinek a driveon keresztül (email is opció volt, de a gmailom nem engedi mert túl nagy a fájl, ezért maradt a drive mert valahogy elv azzal is el lehet küldeni az illetőnek). Már csak az a kérdésem, hogy hogyan? 10et egyszerre hogyan lehet elküldeni valakinek (+ még szöveget írni hozzá)?

Légyszi segítsetek, nagyon nem értek ehhez, azt se tudom mit csinálok xd és elég fontos lenne

(nem tudom mennyire fontos, az én telefonom samsung galaxy a41)



2021. márc. 2. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Drivon ragd egy mappába az összeset, majd kérd le a linkjét(asszem a három pöttynél kell) majd a linket betudo másolni emailbe vagy bárhova
2021. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!