Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg létezik ilyen telefon?...

Tényleg létezik ilyen telefon? Nekem kellene egy ilyen.

Figyelt kérdés

Nekem kellene egy ilyen

[link]



2021. márc. 3. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát elég nevetséges, az biztos :DD


Jópofa telefon, de szerintem ilyet nem gyártanak. És amúgy is, hogyan hordanád az utcán?

2021. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kezemben hordanám
2021. márc. 3. 13:10
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nincs ilyen. Megnéztem a neten, esetleg te is rákereshetsz: tall iphone price
2021. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Röviden: Valószínűleg nem.

Keresés előzte meg a válaszomat, nem találtam hasonlót. Ha konkrétan egy ilyen hosszú képernyős iphone-ra gondolsz, nem, nem létezik. Saját építéssel létezhet.

Hosszabban:

Általános hétköznapi használatra nem hiszem, hogy valóban van ilyen termék a széles nyilvánosság számára. A processzor, kamera, akku és egyéb apróságok elférnek kis helyen, a képernyőből meg lehet ilyen hosszút készíteni, csak legyen hozzá keret, amibe belerakod és lefeded vele az alkatrészeket. Illetve több/nagyobb akku is kellene, hogy a nagy felületet bírja világítani a képernyő, és itt kezdődik az ördögi kör: minél nagyobb, annál erősebb/több kell bele, annál drágább. Az utolsó dolog, amivel meg lenne lőve a projekt: a hossza. Nem tudod zsebrerakni, ha valami gagyi konstrukció, akkor tokban kell hordanod, hogy ne dőljön össze, illetve lehet egy kézzel el se bírnád (meg maga a telefon se a saját súlyát). Ergo, piacilag nem éri meg, olyan kicsi a célközönség.


Mindenesetre, biztosan felépíthető egy ilyen telefon, akár egy 15 colos képernyőt is köthetünk rá (lásd tabletek), de ilyen dimenziókban nem valószínű, hogy bárki is gondolkodott.

2021. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Áhh nagyon jó XDDD
2021. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

"Parody" ez van a videó címében... ez nem volt elég ahhoz hogy leessen: ez egy paródia?

Kis Apple történelem: amikor megjelent az iPhone 5 akkor az volt az első nem 3,5-es kijelzővel ellátott iPhone. Minekutána az Apple - pontosabban Steve Jobi kijelentette, hogy soha nem lesz 3,5"-nál nagyobb kijelző, mert az mindenre is elég. Erre megjelentették az iPhone 5-öt.

Rengeteg olyen paródia és mém készülkt annakidején ami az iPhone 5 nyúlánkságát emelte ki.


Kár érte, nagyon szerettem annó. Csak az akkumulátor van hírhedten gyenge.

2021. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha a hangszóró fent van, a mikrofon meg lent (fél méterre), hogy telefonálsz? (úgy biztos nem, ahogy a videóban)
2021. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Ilyen tutira nem létezik, és nem is lenne reális értelme! A videó végén a nadrágban hordva sántikálni - ~marha menő lenne~, inkább még a csajok se állnának le veled, mert azt hinnék, baj van a lábaddal! Mérőszalag-eset: az is ugyanúgy "zsebcucc", mint egy telefon, max. annyi lenne, hogy virtuálisan, ami csak modern és látványos, de a telefon által korlátolva rövidebb lenne, mint az igazi! Ergo én több hátrányát látom, mint előnyét, jobb is szerintem, hogy nem létezik, ez a modern világnak már egy eltúlzott kreténsége lenne! Ha Neked kéne, akkor egészségedre, nekem biztos nem kéne! Jó, én amúgyis az Androidot preferálom, de nekem abban se kéne, most nem a rendszer a lényeg, hanem az értelmetlenül otromba kialakítás!

Viszont igen, a "Parody"-ból igazán leeshetett volna, ez tipikusan olyan szó, aminek a megértéséhez nem kell angol tudás!

2021. márc. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

"Ilyen tutira nem létezik, és nem is lenne reális értelme"

látom te sem érted a paródia szó jelentését :D

meg a 7-es sem...

leírtam világosan mi ez.

valszeg túl kicsit vagytok és 2012-ben nem is éltetek amikor ezek a méme mentek.

2021. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
7-es vagyok, tudom mi az, hogy paródia, csak a kérdező nem...
2021. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!