Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindenképp egy Htc Hd2 öt...

Mindenképp egy Htc Hd2 öt szeretnék vásárolni, de nem tudom honnan érdemes beszerezni, Speedshop vagy esetleg valahonnan máshonnan, budapesten személyes vásárlással. Megbízhatóak ezek az online rendelések? És ha igen honnan érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
Az árak annyira eltérőek oldalak között hogy teljesen elbizonytalanított hogy egyáltalán mennyibe is kerülhet a készülék, láttam már újonan 110 e ért és láttam 160 e ért és mindenhol friss a hírdetés. Ti pl honnan vettétek és mennyiért?
2010. aug. 18. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért csak személyes vásárlással venném meg. Lehetőleg nem kínai piacon vagy egy zug-gsm boltban, hanem valami nevesebb boltban. Pl Edigital.
2010. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyilván ott érdemes ahol a legolcsobb :D én már soknmindet rendertem neteol telefont tvt lámpát meggy csomom mindet edig minden megérkezet :D hiánytalanul :dszal szerintem a netes rendelés mellet maradj
2010. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen, én is a személyes vásárlás mellett voksolok egyenlöre mert az árak annyira különbözöek hogy elég nehéz behatárolni hogy valójában mennyi is a telefon ára és nem tudni hogy egyes helyeken miért olcsobb. Valahol több valahol kevesebb garanciát adnak a termékhez és egyáltalán nincs sokszor párhuzamban a termék árával. 110-160 ig terjedö skálán minden árban megtalálható a telefon :S Most megnéztem az Extreme digitalban pl: 144 ezer, de mivel láttam olcsobban is azért törekednék az olcsoság felé. Ezért érdekelne hogy ki mennyiért vette és honnan :)
2010. aug. 18. 13:25
 4/4 A kérdező kommentje:
[link] ez talán amivel jelenleg szimpatizálok elég korrekt ár és 2 év gari..
2010. aug. 18. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!