Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Újratelepítésnél a kijelző...

Újratelepítésnél a kijelző világoskék lett és folyton újraindul, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 735, néztem videókat semmi sem működött, Windows Device Recovery Tool próbáltam, letöltötte a csomagot, de a végén mindig azt írja, hogy a művelet sikertelen volt, és fehér körforgás nyilak jelennek meg fekete alapon, de alul nincs töltödő sáv (egyáltalán nincs semmilyen sáv), itt ezt mutatja folyamatosan. De ha kikapcsolom akkor újraindul megálás nélkül teljesen kék képernyővel ameddig ki nem veszem az akumulátort vagy le nem merül.

2021. márc. 6. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerviz, ha foglalkoznak még valahol ilyenekkel...
2021. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült megcsinálnom, amkikor rákötöttem a gépre és kérte az újraindítást a program (WDRT), amint újraindult nyomva tartottam a hangosító gombot, villám és fogaskerék volt a kijelzőn, nem tudom mi ez de megakadályozta hogy újrainduljon a telepítés alatt (ezt nem mutatták sehol).
2021. márc. 6. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy leírtad, találtunk egy újabb megoldást egy problémára. :)
2021. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!