Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az oka, ha valakinek már...

Mi az oka, ha valakinek már nem tudok iMessage-et küldeni?

Figyelt kérdés

Eddig kéken jelezte a nevét, ha üzenetet akartam neki küldeni, de már zölden. Még nem üzentem neki, most akartam.

Kikapcsolta a funkciót vagy már nem él a telefonszám?

Egyáltalán ha ki lehet kapcsolni ezt a funkciót, mi értelme kikapcsolni?


2021. márc. 7. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

zöld a normál

kék iMassage

2021. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Vagy telefont váltott.
2021. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát már nem iphone-ja van? Nem hiszem, de koszi a tippet.
2021. márc. 7. 22:13
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:
Vagy kikapcsolta. Vagy a netet kapcsolta ki.
2021. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben, ha az illetőnek be van kapcsolva az iMessage, azonban pillanatnyilag nincs internete, a neki küldött üzenetek alapértelmezetten még iMessage formájában fognak menni, csak nem fogja megkapni, amíg be nem kapcsolja a készüléket.


Amennyiben az üzeneteket normál üzenetként próbálja a készüléked küldeni felé, annak oka az lehet, hogy az iMessage valamiért deregisztrálásra került nála. Lehet, hogy csak simán kikapcsolta, esetleg változott az iMessagehez hozzárendelt telefonszáma, esetleg új készüléket vásárolt és kijelentkezett az Apple ID-ból.

2021. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. márc. 8. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!