Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A41-nél eltünte...

Samsung Galaxy A41-nél eltüntethető a notch, azaz az első kamera?

Figyelt kérdés

Sajnos a készüléket csak megrendelésre tudják hozni, így a telefont nem tudom az üzletben kipróbálni. Az érdekelne hogy el lehet tüntetni az első kamerát? Elvileg csak júniusban kap rendszerfrissítést azt olvastam azt és az android 11-nél ez nem lehetséges. De ha nem frissítem a rendszert akkor ugyan úgy megmarad ez a lehetőség. Nem kaptam sem YouTube -on sem interneten külön erről információt hogy ennél a modellnél el lehete. Ha valaki valami infót tud vagy neki megvan ez a modell hálás lennék egy kis információért. A többi modellen a következő módon lehet eltűntetni :

Beállítások - Kijelző - Teljes képernyős alkalmazások - fönt három pont a jobb felső sarkában - beállítások - és akkor kéne elő hozza ezt az opciót.



2021. márc. 8. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A20e-hez ezt írta valaki, talán A41-hez is jó: Beállítások => Kijelző => Teljes képernyős alkalmazások => jobb felső sarokban a 3 pötty => Speciális beállítások => és ott ki vagy bekapcsolod
2021. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a50-en is így kell, viszont azért jó lenne egy visszajelzés aki biztosra tudja. Engem zavar az a bemélyedés.
2021. márc. 8. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos, sikerült?
2021. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs nekem a41-em, ezért kérdeztem meg itt ezt. A telefonos üzletben ahol megnéztem csak rendelésre hoznak, csak akkor veszem meg ha el lehet tüntetni a notch-ot. Engem zavar személy szerint. Azt meg nem csinálhatom meg az üzletben hogy megrendelem, megnézem és mégsem kell. Azt tudom hogy egyes készüléken hogy kell, az ismerőseim mehmutatták, viszont egyiknek sincs a41-e. Nem tudom lehet nem volt világos a kérdés.
2021. márc. 8. 19:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!