Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S10 telefonon...

Samsung Galaxy S10 telefonon be tudom valahogy állítani, hogy az SD kártyára mentsen minden képet?

Figyelt kérdés
Próbáltam magamtól keresni, a beállítások között, valamint neten is, de eredménytelenül. Megoldható, hogy minden, vagy ha nem is minden, de legalább az összes kép és videó, amit készítek, lementek, lescreenelek, az SD kártyára menjen?

2021. márc. 8. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a kamera beállításaiban kell átállítani.
2021. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de az csak a kamerával készített képekre érvényes. Ha pl Facebookról, Google driveról vagy Messengerről töltök le valamit, vagy csinálok egy screenshotot, a kép a belső tárhelybe megy.
2021. márc. 8. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Letöltési hely hova van megadva?
2021. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen, vagy ehhez hasonló a beállításoknál:/ legalábbis én nem találtam.
2021. márc. 9. 00:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is Samsung van, és van ilyen opció. Milyen böngészőt használsz?

Nekem Opera alatt itt van(letöltések mappái): [link]

És Samsung böngésző alatt(letöltött fájlok mentése ide): [link]

2021. márc. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Woooooooo! Nagyon köszönöm!
2021. márc. 10. 00:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2021. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Engedélyezni kell a fejlesztői beállításokat,és ott van egy olyan opció hogy:"Külső tárhely alkalmazásainak engedélyezése.

Ha ezt be kapcsolod,akkor bármit le tudsz menteni az SD-kártyára,képek,appok stb.

2022. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!