Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az Iphone 7-nél kicseréltet...

Ha az Iphone 7-nél kicseréltetem az akkumlátort mennyi ideig fogja még bírni?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éves az Iphone 7-em és 78%-on van az aksi. Ha kicseréltetem mennyi ideig fogja még bírni?

2021. márc. 8. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg újabb 2-3 évet biztosan.
2021. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ameddig nem lesz kontakt hibás, ha még nem az, akkor mindenképp megéri akksit cserélni benne. jósolni biztosra nem lehet, beázás, leejtés ront rajta, néha random feldobják a talpukat bizonyos kütyük de én vettem tavaly iphone 4-et, 10 éves és mégis működik, persze egy idő után a szoftver belassul meg az érintői romlanak.
2021. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) honnan tudhatom azt hogyha kontakt hibás?
2021. márc. 8. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3 évet el fog még menni
2021. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hibás az akku, azt egyből észre fogod venni. Vagy melegedni fog, vagy gyorsan merülni, esetleg mindkettő... Ilyenekre kell gondolni.

Egyébként újra kifog bírni ugyanannyi időt, mint pl. a telefon vásárlásától számítva mostanáig. Bár ez attól is függ, milyen akkut raknak bele. Gyárit, vagy max. jó minőségű utángyártottat, de a leggagyibb utángyártott is benne lehet a pakliban.

Az utóbbival lehetnek galibák a jövőben, ha arra kerül a sor.

2021. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos hibás és ki írja, hogy szervíz gyorsan melegedik és gyorsan is merül. Szerintem ki fogom cseréltetni és ha úgy adódik, hogy már nem bírja veszek egy újat. Köszönöm a válaszokat:)
2021. márc. 8. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!