Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régebben letörölem egy alkalma...

Régebben letörölem egy alkalmazást a telefonomról, és már nem emlékszem a nevére, de szükségem lenne most rá és nem találom sehogy. Valahogy visszatudom keresni?

Figyelt kérdés
Egyébként egy olyan App volt, ahol ha megnyomtam egy gombot akkor volt, mintha egy másik országba lennék,es ezt pl a netflixnel tudtam használni. Esetleg valaki így raismer? Vagy valami hasonló alkalmazás?
2021. márc. 12. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
vagy vpn-t, vagy fake gps-t keresel.
2021. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom hogy iOS vagy Android készüléket használsz, de mindkét platformon meg lehet nézni az alkalmazás áruházban hogy milyen appok voltak már eddig a letöltve az adott profillal. (Feltéve persze hogy az előzmények közül nem törölted ki manuálisan az adott appot.)

Amúgy a leírásod alapján egy egyszerű VPN-ről van szó, amiből tucatjával találsz. Azt mondjuk nem tudom hogy olyan létezik-e ami ingyenes és emberi mennyiségű adatforgalmat is enged használni.

2021. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!