Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár napja váltottam csomagot...

Pár napja váltottam csomagot Telekomnál és Korlátlan Gigaerős mobilnetet kértem. Másnak is lassú a net?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy más is tapasztalja, hogy van, hogy több óráig csak 1 / 2 /3mb/sec-es a letöltési sebesség? Egyre mérgesebb vagyok, ugyanis alig lehet használni a netet egy 1080-as videóhoz például. A lefedettség nem lehet gond, mivel Kecskeméttől 20km-re se lakom és a telefonom 4G képes(kártyám is).

#telefon #mobilinternet #Magenta #Telekom #gigaerős net #telekomos net
2021. márc. 15. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg újraindítani a telefont.


Nekem Esztergomban a 4k videó is megy.

2021. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"1 / 2 /3mb/sec"

3 millibit/sec valóban szerény tempó.

2021. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Újraindítottam, de nem vált be :/ illetve.bocsánat Mbps a sebesség. :)
2021. márc. 15. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy SIM kártya csere kell. Hívd fel a 1230-as számot, Telekom hálózatából díjmentes.
2021. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1) Biztosan európai 4G-kompatibilis a telefonod? A kínai/world edition telefonok gyakran más frekvenciasávot használnak 4G-re, mint az európai szolgáltatók.


2) Milyen hálózatra csatlakozol? Lehet, hogy alapértelmezetten a 3G-re csatlakozik a telefon, mindenképpen nézd meg a beállításokban!


3) Az, hogy Kecskeméttől 20km-re laksz, még nem jelent semmit. Az én lakásomban Budapest közepén a 2G is marha gyenge. Menj el sétálni és közben végezz sebességtesztet!


4) Milyen sebességet _garantál_ a szerződésed? Mert ha az 1Mb, akkor bizony a szolgáltató vonogatni fogja a vállát, hogy hát az megvan.

2021. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Na ez az, sokan nem tudják, hogy a szerződésben bizony általában 0 Mbps körüli garantált letöltési sebesség áll.

2021. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, a napokban jött egy sms, hogy rossz lehet a mobilnet néhány esetben, engem nagyon idegesít.
2021. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!