Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 5S, bekapcsol az...

Canabis6996 kérdése:

Apple iPhone 5S, bekapcsol az apple logóig be bootol, majd fekete kép, itunes 9 hibakód, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vettem egy telefont, ami az apple logóig bebootol majd fekete kép és ennyit csinál az egész. Gépre rádugva az itunes felismeri, majd szoftverfrissítést vagy rendszer visszaállítást ajánl fel. Akármelyiket választom, a telefonon beugrik az a töltőkép ahol a szoftvert telepítené, de el sem indul a telepítés meg áll. Majd gondol egyet a telefon és újra indul. Valakinek esetleg valami ötlet? iTunes (9) hibakód!

2021. márc. 19. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat, teged atvertek. Semmit ne csinalj vele, hivd az eladot hogy vigye vissza a szemetet oda ahonnan hozta, te meg kered vissza a penzedet.
2021. márc. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Működőként vetted? Ki se próbáltad?
2021. márc. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. márc. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez volt nekem is a 6+ommal.

Volt vagy 3 szerelőnél és senki nem tudta hogy mi a baja.Eladtam egy 10esért nem működőként.

2021. márc. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha sikerül ird már meg.😃
2021. márc. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld DFU módban!

[link]



[link]

[link]

2021. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!