Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csapódik ki a töltő?

Miért csapódik ki a töltő?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 6. generációs iPad. És van egy töltője, ami folyton kicsapódik. Először még az eredeti töltője volt meg, ott is tapasztaltam ezt. Az a töltő meg volt törve, ezért ki kellett cserélni egy új Apple töltőre. Az új töltővel nem volt először még gond, de aztán az is megtört, és mostmár egyre gyakrabban csapódik ki a konnektorból. Először még csak a konnektorból csapódott ki, de mostmár az iPadből is kicsapódik, ezért mostmár akkumulátor problémára gyanakszom, mivel egyértelmű, hogy az akkumulátor csapja ki magából a töltőt, de egyszerre a töltőfej is kicsapódik a konnektorból. Ez úgy történik, hogy fent hagyom éjszakára töltőn, aztán mikor másnap megnézem, hogy hány %-ra töltődött fel, 80 vagy 90 valahány %-ot mutat, és azt veszem észre, hogy konkrétan az asztalon ott hever az iPad mellett a töltő, és a töltőfej a konnektorból, illetve a töltő másik fele az iPad-ből ki van csapódva tiszta erővel. Ez egyáltalán, hogyan történik, mi a hibás (töltő, akkumulátor, vagy mindkettő), illetve, hogyan lehetne a problémát orvosolni? Szervíz kell neki mindenképp? Csak hozzáértő válaszokat kérek! Esetleg aki Apple szervízben dolgozik, vagy az Apple supportnál, tudna a kérdésemre választ adni? Illetve tapasztalt valaki hasonló hibát? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 19. 16:43
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... én még nem láttam ilyen, pedig 3 iPad van uthon rendszeres használatban.

Amikor kicsapja akkor van fény és/vagy hangjelenség?

2021. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
94%
Harmadik tipusú töltő😉
2021. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
88%
Ez becsapós kérdés!
2021. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: Nem tudom sajnos, ez az éjszaka folyamán történik. Nappal általában, amikor a közelében vagyok nem történik ilyen.
2021. márc. 19. 17:33
 5/56 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: Milyen a harmadik tipusú töltő? Kifejtenéd bővebben? Sajnos nem értek annyira a töltő típusokhoz, ne haragudj!
2021. márc. 19. 17:43
 6/56 anonim ***** válasza:
93%
Értem... Tehát ete bedugod a töltőt a konnektorba és másnap reggel pedig ott találod a konnektor mellett? mintha valaki kihúzta volna?
2021. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
91%

„Nappal általában, amikor a közelében vagyok nem történik ilyen.”

Hát persze, hogy nappal nem történik ilyen, mert a kísértetek általában éjszaka dolgoznak és, hogy kitoljanak veled, éjszakánként kihúzzák a töltőt.

De le is írtad a megoldást: „Nappal általában, amikor a közelében vagyok nem történik ilyen”. Csak nappal töltsd és mindig legyél a közelében, nehogy egy éjszakából nappalra tévedt kísértet nappal is kihúzza a töltőt.

2021. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
17:47 válaszolónak: Igen, így van! De nem húzhatta ki senki, mivel nincs ott velem senki. Tudom, hogy a Gyakori Kérdéseken nem a legokosabb emberek vannak, de pls, most ne gyertek azzal, hogy egy szellem húzogatja ki!
2021. márc. 20. 01:34
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem villanyszerelőt keress fel, ez nem hiszem, hogy töltők problémája lehet, ha minden új töltő kicsapódik.
2021. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Ma anyám látta, ahogy kicsapódik. Délután volt. Azt mondta, hogy nem volt fényjelenség, és egyszerre csapódott ki a töltő mindkét oldala. Ezt egy nagyon hangos kattanó hang kísérte, amit énis halottam egy másik helyiségben. 10:20 válaszolónak: Nem hiszem, hogy a villannyal van probléma. Más konnektorból is kicsapódik, és más elektronikai eszköz, például wifi router, tévé, mikró, hűtő ezek soha nem csapódnak ki, csak az iPad töltő.
2021. márc. 23. 22:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!