Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » USB C és ethernet adaptert...

USB C és ethernet adaptert lehet mobillal használni?

Figyelt kérdés

[link]


A linket csak azért raktam, hogy érthetőbb legyen mire gondolok. A lényeg hogy mobillal (android) lehet kábelen keresztül csatlakozni internetre?



2021. márc. 20. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet mobillal használni. Nekem hasonló van és működik.
2021. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem mernék rá megesküdni, hogy minden mobillal működne, de igen lehet.
2021. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Ezt de megnézném, hogy valóban működik e :D
2021. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eddig nekem sem fordult meg a fejemben, hogy ez működhet, de akkor úgy látszik van rá esély. Bár túl sok infót nem találok róla.


És kellett ügyeskedni valamit (akár szoftveresen vagy bármi) vagy csak összedugtad és megy?

2021. márc. 20. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
mondjuk ez laptopokhoz van tervezve...franc tudja tényleg működik e, jobb lenne ha megkérdeznéd a forgalmazót.
2021. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez csak a telefonon múlik, hogy felismeri-e, és ha igen, mit tud vele kezdeni. Szerintem a play-ben van hozzá alkalmazás, ha a telefon nem kedvelné.
2021. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!