Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megint a zöld pötty. 1. Ha...

Megint a zöld pötty. 1. Ha bezöldülök, egyértelműen azt jelenti-e, hogy használom a facebookot, vagy a messengert? 2. Akkor is zöld, ha valamilyen másik oldalon böngészek? 3. Csak azt jelenti, hogy wi-fin vagyok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Messenger állapotjelzése full megbízhatatlan, kár ezen rágódni, van olyan ismerős aki órákig be sem volt lépve, mert ott dolgozott velem, aztán neve mellett mégis ott volt a zöld pötty. Csak akkor kellene, hogy zöld legyen ha valamilyen facebook alkalmazást nézel, hiszen az üzenet akkor is átmegy ha nincs zöld, de gyakorlatban még simán hosszú ideig mutatja az elérhetőséget az alkalmazás becsukása után is. Vagy be is ragad.
2021. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Örök misztikum, hogy a zöld pötty mikor és miért világít.

Szerintem ki is kapcsolhatod az elérhető jelzést.

2021. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Anno én ki is kapcsoltam az elérhető jelzést, mert többen is erre a misztikus zöld pöttyre hivatkozva azt gondolták, hajnalban is elérhető vagyok, nem alszom. Aztán rámírtak, míg aludtam és amiért nem válaszoltam azonnal kissé felbaxódott az agyuk... Reggel írtam, hogy aludtam, mire a válasz: "De ott volt a zöld..." És hiába magyaráztam, hogy aludtam...


Kikapcsoltam az elérhetőség jelzését. Még hónapokkal később is jöttek ugyanilyen okból hajnalban is üzenetek.


Kijelentkeztem messengerből, de akkor is írták, hogy elérhető vagyok. Kijelentkeztem mindenhol, töröltem is minden facebook appot, időnként böngészőben bejelentkeztem, majd ki. Ezek után is ugyanúgy elérhetőnek jelzett állandóan. Pedig ellenőríztem az aktív bejelentkezéseket is, hogy nem -e maradt valami bejelentkezve, de nem... És akkor is elérhetőként jelzett, amikor már több napja mindenhol kijelentkeztem és többé rá sem néztem (egy ismerős mutatta)...


Szóval az a zöld pötty semmit sem jelent, csak arra jó, hogy megtévesszen egyes felhasználókat.

2021. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!