Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Poco M3 mobiltelefonon miért...

Poco M3 mobiltelefonon miért nem müködig rendesen a messenger alkalmazás ?

Figyelt kérdés
Nem kapom meg idõben az üzeneteket , csak rá egy jó idõre miután azt elküldték nekem (probáltam a feleségem telefonjárol ; aki viszont azonnal megkapja az összes üzenetet , mindenkitõl..- nem Poco telefonja van..) ,vagy ha én bemegyek az alkalmazásba ,akkor kapom meg. Ritkán megkapom azonnal az értesitést de általában nem. Más készülékeken( márkáknál) is van ilyenre példa ? Köszönöm elöre is a válaszotokat !

2021. márc. 22. 05:50
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Energiatakarékos üzemmód. Alvó mód. Értesítési beállítások. Nem a telefon a hibás és nem is az alkalmazás. Ezer féle opció van rá hogy mi lehet a baja. Te vagy a béna :c
2021. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szr a messenger. De nyugodj meg, mert nekem is ezeket csinálja. Emberek 70%-ának szr a mess.
2021. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsõ válaszoló , mindeggyiket kiprobáltam , minden engedélyt megadtam 🙂 , közben kérdezõskõdtem a kollégáktól és közöttük is van akinek nem müködik , peddig minden engedély meg van adva náluk is. Azért " kösz " hogy lebénáztál .
2021. márc. 22. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most a facebook féle "Messenger" -ről van szó, vagy a google féle "Messages" -ről?


A facebook féle "Messenger" az adott felhasználó facebook fiókjához kapcsolódik, emiatt elképzelhető, hogy teljesen más szerverek szolgálják ki, így egyes felhasználók közt készüléktől függetlenül nagyon sok perc lehet a különbség, mire átmegy egy üzenet. (A facebook rendszerében sok a hiba.) Mindezek mellett az esetlegesen eltérő engedélyek (akku kímélő beállításokat is bele értve) is sok különbséget tudnak okozni.


A google féle "Messages" esetében az SMS -ek; MMS -ek érkezését a készülék beállításain kívül (akku kímélő; engedélyek) a hálózat elérhetősége (térerő) és annak terheltsége is befolyásolja. Ezen túl az RCS (csevegő üzenetek) esetén az internet különböző problémái (küldőtöl a címzettig) is sok problémát okozhatnak.

2021. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A playáruházas messengernek van a "lite" verziója...

Gond nélkül fut,1 gigás ramos telefonokon is!

[link]

2021. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5# így van, csak egy csomó funkciója hiányzik a Lite verziónak. (Pl: képekre való reagálás..)

Én még mindig jobban szeretem a régi 2019-es Messenger verziókat, mint a mostani Messenger-t vagy Lite-t.

2021. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves #6-os,az ilyen b.romságok nem érdekelnek.

Üzit írni és videofonálni tud...

(Jaa és kicsi,nem akadozik)

2021. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!