Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem nyitja meg a telefon...

Miért nem nyitja meg a telefonom az applikációt?

Figyelt kérdés

A Microsoft Teams-et és az Adservio-t nem nyitja meg ma reggeltől. Ezen tanulok, tehát szükségem van rájuk... Ma egy házit sem tudtam beküldeni emiatt időben.

Mi lehet az oka? Rákattintok, elkezd betöltődni és visszadob. Letöröltem és újra telepítettem már őket, kikapcsoltam a telefonom, majd újra beindítottam, de semmi...



2021. márc. 23. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
töröld le a beállításokon belül az Webview alkalmazás frissítéseit, aztán a google play áruházban frissítsd.
2021. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen! Igazán hálás vagyok! Működik! Nem is tudom hogy háláljam meg, nagyon sokat jelent ez nekem :) Őszinte hálám!!
2021. márc. 23. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:

jaj, ez a dolgunk itt fórumozóknak :DD

szívesen, örülök hogy segíthettem.

2021. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!