Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem nyitja meg a telefon...

Miért nem nyitja meg a telefonom az alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Huawei P30 lite telefonom van, sosem történt még velem ilyen ,hogy ne nyitna meg alkalmazásokat. Tegnap este kezdődött azzal, hogy nem nyitott meg egy pár alkalmazást, pl szótár, vagy ha küldtek linket messengeren keresztül, akkor arra sem tudtam rámenni, viszont ha instagramon elküldték, akkor megnyitotta, viszont mai napon már a googlet sem nyitja meg. Rémegyek az alkalmazásra, úgymond megnyitja, viszont lefagy, és automatikusan kidob egy 5mp-en belül. Valaki tud mondani erről valamit?

Zene, galéria, jegyzetek és hasonló dolgokat megnyit.



2021. márc. 23. 17:42
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
90%

"Értem, tehát szerinted akkor mostantól ha valakinek problémája van az Androiddal, akkor automatikusan ez a hiba. "


Írtam ilyet?

2021. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
0%
Igen, írtál. Közvetve. A kérdezőnek egyértelműen nem ez a problémája, de szerinted csakis ez lehet, mert más nem. Innentől kezdve szerintem értelmetlen a vita, mert a buta kacsahíreknek hisznek itt az emberek a lepontozások alapján, mint egy szervizben dolgozónak (én). Remélem, hogy legalább a kérdezőt nem vezettétek félre.
2021. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
89%

"egyértelműen nem ez a problémája"

és mitől egyértelmű?


"mert a buta kacsahíreknek hisznek itt az emberek a lepontozások alapján"

jaja buta kacsahírek, ma egész nap erről szólt minden és itt az oldalon is született vagy 20 kérdés erről, és érdekes módon az összesnél megoldotta ez a problémát

ha nem hiszed el, nyugodtan menj és keres meg ezeket a kérdéseket, nem mellesleg nekem volt ismerősöm aki tőlem kért segítséget és ez volt a megoldás


"mert a buta kacsahíreknek hisznek itt az emberek a lepontozások alapján, mint egy szervizben dolgozónak (én)"

semmit nem jelent hogy a szervizben dolgozol, ha ennyire tájékozatlan vagy a napi történéseket illetően

2021. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
46%

"egy szervizben dolgozónak (én)"


Ez bizony elég szomorú. Mármint az, hogy nem rúgtak még ki a francba.



"Igen, írtál. Közvetve."

Hol?

2021. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
89%
Álhír, jó isten, valaki sok M1-et nézett mostanában :D
2021. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy konkrétan nekem a játszós telefonom tegnap este óta szarakodik. Egy emailt akartam küldeni magamnak egy linkkel és berohadt a gmail, aztán még egy csomó dolog Weather app, Homescapes játék, satöbbi...
2021. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora pofával meg hibakeresésre való nyitottsággal igazán jó szervizes lehetsz :D
2021. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
0%
Állítani én is tudok dolgokat, de ha nincs rá bizonyíték, akkor nem több kitalációnál. Még egyszer: Sem a szervizben nem hallottunk ilyen esetről, ahol dolgozom, sem az ismerőseim között nincs ilyen. Pedig gyakorlatilag mindenki Androidot használ. Valószínűsíthető, hogy a hiba csak Amerikában jött elő vagy amerikai telefonokon (lásd: szürke import/export).
2021. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként abból egyértelmű, hogy a kérdezőnél nem ez a hibajelenség, hogy nála nem googles alkalmazások is produkálják a hibát.
2021. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
Meg pl. írja, hogy egyik nap még ezek nem működtek, másnap viszont már más alkalmazások sem... Ha a webview okozta volna nála is a hibát, akkor egyszerre az összes alkalmazás mutatta volna a hibát.
2021. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!