Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem nyitja meg a telefon...

Miért nem nyitja meg a telefonom az alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Huawei P30 lite telefonom van, sosem történt még velem ilyen ,hogy ne nyitna meg alkalmazásokat. Tegnap este kezdődött azzal, hogy nem nyitott meg egy pár alkalmazást, pl szótár, vagy ha küldtek linket messengeren keresztül, akkor arra sem tudtam rámenni, viszont ha instagramon elküldték, akkor megnyitotta, viszont mai napon már a googlet sem nyitja meg. Rémegyek az alkalmazásra, úgymond megnyitja, viszont lefagy, és automatikusan kidob egy 5mp-en belül. Valaki tud mondani erről valamit?

Zene, galéria, jegyzetek és hasonló dolgokat megnyit.



2021. márc. 23. 17:42
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
87%

"Egyre nagyobb hülyeségeket mondasz... Bocs, de nincs értelme válaszolnom rá."


Vagy inkább nem tudsz. Eddig nem igazán akartam elhinni, de lehet, hogy tényleg jó okkal félnek az emberek a szervizektől :( Le is kopogom, szerencsére sosem kellett javíttatnom semmit. :kopp-kopp:

2021. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%

"de én hardver oldalról nézem a dolgokat"

persze, szervizes hozzáállás hogy ha valami nem jó akkor azt ki kell cserélni, nem kell ezt mondani :D

2021. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
47%

Például mit nem tudok? Javíts ki kérlek.


A cache-re hivatkozol, csak az a probléma, hogy a cache nem arra való, hogy alkalmazásokat tároljunk benne, hanem adatokat. Jól is néznénk ki, ha begyorsítótáraznánk a programot a cache-be, aztán ott tartunk, hogy 8 giga memória van a telefonban és mellette 120 giga cache memória, mert miért is? Nem tud a felhasználó várni 1mp-et, hogy elinduljon a program, neki 0.001s alatt kell? Hagyjuk.

2021. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
84%

"csak az a probléma, hogy a cache nem arra való, hogy alkalmazásokat tároljunk benne, hanem adatokat."


Egyre komikusabb :D Beidéznéd légyszíves, hol állítottam ezt? :D Úgy egyáltalán tisztában vagy vele, hogy a webview milyen komponens?

2021. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
66%

na figyelj akkor azt magyarázd el miért tanácsolták ezt a megoldást mindenhol, hm? köztük a Samsung hivatalos ügyfélszolgálata is?

ők se értenek hozzá, igaz?

felesleges erőlködnöd, akkor sincs igazad

2021. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

#34


Én: "Teljesen lényegtelen, mert akkor is egyszerre az összes webview-t használó alkalmazásnak kellett volna mutatnia a hibát."


Erre te: "Nem, nem kellett volna. Cache? Ismerős?"

2021. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
Nem látom, hol írtam azt, hogy az egész alkalmazás el van cache-elve.
2021. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:

"Úgy egyáltalán tisztában vagy vele, hogy a webview milyen komponens?"


Igen, tisztában vagyok vele. Az egy renderelő komponens, mint a böngészőkben az engine, ami értelmezni a szabványokat... Ha tisztában lennél ezzel, akkor beláttad volna már rég, hogy egyszerre az összes alkalmazásnak mutatnia kell a hibát, ha ebben elrontanak valamit.

2021. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
84%

"egyszerre az összes alkalmazásnak mutatnia kell a hibát, ha ebben elrontanak valamit."


Továbbra sem. :)

2021. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
29%

Miért is nem?


1. eset: A működő programok el vannak cache-lve. Azt hittem erre gondoltál először, de ez hülyeség, mert ahhoz rohadt drága cache memóriák kellenének.


2. eset: Csak a komponens van cache-ben. Akkor viszont vagy működik az összes program, mert a régi, jó verziót látja a cache-ben vagy nem működik, mert az új, tegyük fel hibás verziót látják. A cache-ben nincs benne egyszerre a régi és az új verziója a komponensnek.

2021. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!