Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a mobilnet?

Miért nem működik a mobilnet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Abba a problémába ütköztem, hogy az utóbbi pár napban nem igazán szuperál a mobilinternet a telefonomon, úgy ahogy annak kéne.

Korlátlan díjcsomag szóval nem is az a probléma, hogy elfogyott vagy hasonló.

Egyszerűen annyi az egész hogy hiába van kiírva, hogy 4g meg hiába van jó térerő elég lassúcska és van hogy nem is tölti be a dolgokat, nem küldi el az üzenetet es egyéb dolgok.

Tavaly nyár óta használom és eddig kifogástalanul működött! Köszi a válaszokat :D

Ja és telekom a telefonszolgáltató*



2021. márc. 23. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:

telekomtól kérdezd

egyébként a szerződésben a garantált sebesség 0.0 Mbps, szóval ez alól a szolgáltató is kibújhat, hogy "hát ez ilyen"

2021. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túlterhelt a cella vagy valamilyen fennakadás van a szolgáltatásban.
2021. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Túlterhelt a hálózat, enyém telenor, dettó ugyanez a gond mióta megint minden kölyök otthon tanul
2021. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem olyankor segít a telefon újra indítàsa. Szerintem a telefonom okozza, redmi 8 van nekem. A pàrom telefonján mindig megy a net, azzal nincs gond.
2021. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
ha bármi ilyen gyanús van, elsőre meg kell próbálni újraindítani a telefont
2021. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
A telefon újraindítása helyett egyszerűbb és gyorsabb kikapcsolni és bekapcsolni a mobilhálózatot. :) Pontosan ugyanazt éri el vele.
2021. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
#6: nem feltétlenül.
2021. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem valami másik futó szoftver lassította a netet. :) De a torony szempontjából az újraindítás és a le-fel csatlakozás ugyanaz.
2021. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
sosem a nem a toronnyal szokott baj lenni. ha meg mégis, akkor az újracsatlakozás sem segít
2021. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. márc. 24. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!