Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 12 mini telefon...

Az iphone 12 mini telefon megéri az árát?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy régóta iphone telefont használok és nagyon bejött a rendszere, igaz kicsit korlátozott de sok minden másban előnyös nálam.

Sok android telefonom is volt amik jók voltak de valahogy úgy érzem iphone az én telefonom és nem menőzésből mielőtt írnátok hanem tényleg tetszik a rendszere és ennél a modellnél most különösen előnyös a kis méret.

Utálom a tábla méretű telefonokat amikből sajnos vettem régen és elég kényelmetlen nekem.

Láttam élőben a telefont és méretileg tökéletes.

Viszont kicsit sokallom az árát főleg ha 256 gb-osat szeretnék venni, mert szeretném kihasználni ezt a tárhelyet mert hamar megtelik nekem.

Így meg több mint 300.000 sok helyen? :o

Igaz megfizetjük az iphone márkát is de miért ilyen drága?

A tárhely is rádob az árán?

Szívem szerint ez lenne álmaim telefonja, mert mindenben megfelelne csak az ára kicsit horrorisztikus nekem de nem is tervezek 1-2 évente új telefont venni, főleg ha újonnan veszek iphonet akkor csak sokáig bírja nem?

Eddig csak használtak voltak de úgy is szuperáltak max kicsit belassultak a végére de így is kibírt 3-4 évet egyhuzamban.

Valaki esetleg vett már ilyen mobilt és mesélne, hogy miket tapasztalt a telefonnal főleg ezzel a tárhellyel.

Ja és hogy milyen színben sikerült megvenni csak érdekel.:D

Mindig csak 32 gb volt a legtöbb nekem ezért lehet ég és föld lesz a különbség de azért rááldoznám azt a plusz összeget még hogy legyen elég tárhelyem.:)

Akik viszont nem bírják az iphonet kérem mellőzék a mondandójukat, mert úgy is ignorálom.:D

köszii.

Iphone 12 mini 256 gb.



2021. márc. 24. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

"de miért ilyen drága?"

Az iPhone-k mindig is kiemelkedően drágák voltak.

miért drága...hát, valószínűleg az is közrejátszik, hogy sokan szerettek volna kicsi telefont, ezért úgy voltak vele, hogy úgyis megveszik.


"csak az ára kicsit horrorisztikus nekem"

"Eddig csak használtak voltak"

Hát akkor vegyél használtan, mi a gond? Lehet bontatlan készülékeket is találni, pl:

[link]

igaz, ez 128 gb-os.


de figyu, ha nem elég a 128 gb, akkor asszem havi 800 forint 200 gb iCloud tárhely. szerintem +50 ezer forint felesleges kiadás csak ez miatt, de te tudod

2021. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%

1-Köszi nagyon :)

amúgy használtan nem volt horrorisztikus legelső iphone 4s kis mobilomat 40.000 ft ért vehettem annó :D

használtan most nem szeretnék! kifejeeztten régóta várok egy új telefonra ezért szeretnék most újat venni.

2021. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

"de miért ilyen drága?"

Sokan gondolják azért, mert "menő", de nem. A legfőbb indok, hogy nem csak magát a telefont fizeted, hanem az operációs rendszert és a szolgáltatásokat is. Például az IOS egy zárt "biztonságosabb" saját rendszer, nem egy nyílt forráskódú valami. Szoftverfrissítést nem csak 2 évig kapsz, hanem pl. a 6s 5 éves és még mindig megkapta a legújabbat. Olyan ökoszisztéma nincs más gyártóknál, mint ami az applenél. Minden mindennel kompatibilis és folyékonyan együttműködik. Szervíznél ha valami gáz van nem elküldik "javításra" és napokat/heteket vársz, hanem 1-2 nap és kapsz egy új készüléket. És még tudnám sorolni.

Ami a telefont illeti a tárhelyet neked kell megítélned mennyire van szükséged. A telefonnal tökéletesen meg vagyok elégedve, igaz az alap 12 128Gb-osom van fekete színbe, de csak méretbeli különbség van köztük. Az árban jobban megéri, egy "ájfon", mint egy androidos telefon, amit évente cserélni kell(Ez SZEMÉLYES tapasztalat: LG G6, Galaxy S9, Galaxy A70, ezek 1 évet bírtak nekem)

Vásárlásnál neked kell döntened, mit szeretnél ezt mi nem tudjuk megmondani neked mi jó, de remélem tudtam segíteni.

2021. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
55%

3.nagyon köszönöm!

Sokat segítettél.:)

Igen nekem is sokkal biztonságosabb az apple rendszere valahogy a korlátoltságótl független.

azt hiszem a 256 gb verzió lesz a nekem való.

ha már ennyit fizetek érte amúgy is az a plusz összes nem veszteség.:)

hallottam hogy leállítják a gyártását ez igaz?

remélem azért még idén tudok venni egyet.

2021. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet/valószínű, hogy leállítják a második negyedévben a gyártást, mert kevesebben keresik, mint várták. Ettől függetlenül valószínűleg még tudsz venni idén, hiszen nagyobb érdeklődésre vártak ezért többet is gyártottak. De nem vagyok nagy piackutató spekuláns, így ez nem 100%.
2021. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden más, akkor éri meg az árát, ha úgy érzed, hogy valamilyen kényszerből feltétlenül szükséged van rá, és az ára nem lép át túlzottan egy általad felállított lélektani határt, no meg persze meg is tudod fizetni.


Érdemes lehet tesztelők véleményét megnézni a részletekről - itt egy pár magyar nyelven:

[link]

2021. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, miért nem arról a fiókról írsz, amivel kiírtad a kérdést? :DD
2021. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7.bocsi kiléptem közben és elfelejtettem :D.
2021. márc. 24. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!