Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 vagy Iphone 12...

Iphone SE 2020 vagy Iphone 12 Mini érné meg jobban?

Figyelt kérdés

A kérdés adott.

Ezt a két telefont néztem ki főleg a méret miatt meg a designja miatt.

Viszont árbeli különbség is fontos így nem tudom melyikkel jönnék ki jobban.

Évekig szeretnék hű társa lenni, ezért nem szeretnék olyat venni ami hamar beadja a derekát.

Csak ez a kettő van mint választás, mást nem ajánljatok!

Érveket is írjatok.

Köszi!



2021. márc. 24. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő jó évekre.


Én a 12 minit vettem, mert sokkal jobban bejön a face id.

Újabb, picit gyorsabb, bár nem sokkal, éd kamerávannis jobb.

2021. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Iphone 5s-ről váltottam Iphone SE 2020-ra. Nekem nagyon bevált, a nagysága hasonló, szép a dizájn, ez biztos kihúzza pár évig.
2021. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én SE 2020-at vettem, hasonlóan gondolkoztam mint te, bár nekem a 11 is megfordult a fejemben, de inkább a 12 mini vagy ez. Én végül az ára miatt választottam ezt, nem használom olyan extra dolgokra, hogy megérje nekem a 12 (zenehallgatás, social media, telefonálás, fotózás ha úgy van, de semmi extra képre nem kell gondolni), még ha hosszabb távra is tervezek vele, hisz pár évig az SE 2020 is bírni fogja.
2021. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha profibb képeket szeretnél készíteni és egy gyorsabb gép tulajdonosa lenni akkor 12 mini. Az se 2020 sem egy rossz teló , sztem a 12 mini
2021. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem mindkettőt élőben végre és eldöntöttem hogy a 12 mini lesz az én álom telefonom :D.

Méretileg tökéletes és a fogása is kitűnő.

Végre egy tökéletes méretű telefon a kezeimnek :D.

2021. márc. 26. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
egyertelmuen a 12 mini, sokkal jobb mint az SE 2020
2021. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!