Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most ugye meg bolondult...

Most ugye meg bolondult szinte minden androidos teló van már rá megoldás ugye az Android webviev system-et kell frissíteni vagy a Chrome-ot de nekem semmit nem tud frissíteni azzal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg a beállításokban az alkalmazáslistában a Webview appot. Töröld le a frissítéseit.

Ha nem megy, akkor töröld le a Chrome-ot.

2021. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"van már rá megoldás"

Tegnap délelőtt is volt.

2021. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Töröld a webview adatait/frissítéseit. Nagy eséllyel megoldja, de ha használtad volna akár az oldalra implementált keresőmotort, amit ha már beleírtak a lelkes webprogramozók, akkor előrébb lennél.
2021. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi bolondult meg?
2021. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vészfrissítést adott ki a Google a sorra összeomló androidos alkalmazások miatt:

[link]

"A Google tájékoztatása szerint a hibát a Webview és a Chrome-böngésző egy újabb frissítésével lehet elhárítani, melyek már letölthetők a készülékekre. Ezt érdemes mielőbb megtenni."

[link]

[link]

2021. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
iPhone-t kell venni és nem lesz ilyen gond!
2021. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem.Chrome-t nem használok. Webview letiltva.
2021. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"iPhone-t kell venni és nem lesz ilyen gond!"

Iphone-ra is simán küldhetnek egy hibás frissítést.

Szóval téma lezárva.


Vagy frissíted az appot, vagy törlöd a frissítését.

Egyébként meg nem csak chrome böngésző van, ott a firefox, vagy az opera.

2021. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy már egy ideje van rá megoldás nem vagyok hülye, de már azt is megpróbáltam hogy töröltem a frissítéseit/adatait a webviev-nak is meg a Chrome-nak is, de a Play áruházban nem tudok frissítést le szedni semmire folyamatosan azt írja h függőben.
2021. márc. 24. 17:27
 10/16 anonim ***** válasza:
várj vele egy kicsit, reggel apámmal is ez volt, neki vagy 5 percig volt függőben.
2021. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!