Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megfordítani a...

Hogyan lehet megfordítani a fotózási irányt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy a telómon átállítódott valami, ami miatt nem tudok fotózni vele, csak magamat. Nem vagyok egy selfie királylány, szóval ez nagyon idegesítő, nem tudok pl házit fotózni vele, ha úgy fordítom akkor sem, mert az írás tükrösen lesz látható. Korábban volt egy kis ikon a sarok ban amivel meg tudtam fordítani a "fotózási irányt" (vagyis, hogy simán fényképezek, vagy selfie fotót csinálok magamról - ergo váltogatni a kamerák között), de ez valahogy eltűnt. Korábban is volt már ilyen, de akkor sem tudom hogyan állt helyre a dolog, most meg megint eltűnt. Borzasztóan zavaró. Tudnátok nekem ebben segíteni, hogy hogyan lehetne ezt helyrehozni? HTC OPGL200 telóm van. Köszi a válaszokat.

2021. márc. 25. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Újraindítás megvolt?
2021. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyors húzó ujjmozdulat a képernyő középső kb. egyharmad részén fentről lefelé. Ez vált a két kamera között.
2021. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyik se működik, de azért köszönöm a válaszokat! :(
2021. máj. 12. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!