Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2021-ben lehet kapni még...

2021-ben lehet kapni még olyan telefont,aminek levehető a hátlapja?

Figyelt kérdés
Persze nem régi modellekre gondolok, hanem ami új, és levehető a hátlapja ( ki lehet venni az akksit belőle)

2021. márc. 26. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Ezek az akkumulátorok veszélyesek ha meghibásodnak és egy hozzá nem értő könnyen kárt tehet benne. Bár az igazi okát nem tudom de biztos ez is közre játszik illetve h vidd szervízbe hogy többet fizess
2021. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kár :( régebbi telóimnál ha lefagyott vagy valami rögtön ki tudtam szedni az aksit és megoldódott, de a mostaniaknál ugye már nem lehet
2021. márc. 26. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
A mostani telefonoknál már nincsenek ilyen hibák. Vagyis van ezeknél: iLike, Myphone, Doogee, Ulefone... vagyis amik alsókategóriásak. (Kivéve a xiaomi, honor, huawei)
2021. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Huawei telefonom van
2021. márc. 26. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyit fagyott már le a Huawei telefonom (P9 lite) négy évig használtam. Várni kellett, vagy újra indítani. Ha újra indítottam időnként nem volt annyira lassú mint előtte
2021. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs mert ezek már erősebb aku van bennük.
2021. márc. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan miért lenne veszélyes? Szedtem már szét telefont ilyen akkuval, de nagyon bénának kell lenni hogy bármi történjen.
2021. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2021. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Alapvetően azért nem levehető a mai telefonok hátlapja, mert a mai akkumulátorok a technológiájukból adódó hosszú élettartama nem indokolja, hogy fogyasztó által cserélni kelljen őket.
2021. ápr. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!