Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 8 akkucsere után is...

Az iPhone 8 akkucsere után is víz,cseppálló marad?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
No
2021. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Saját tapasztalat alapján mondom hogy nekem az előtt sem volt vízálló. Egyszer véletlen beleejtettem a kádba (ami max 20cm víz volt) és rögtön, másodperceken belül kivettem. Ennek ellenére utána kuka volt. (Mondjuk szervízben lehet tudtak volna vele valamit kezdeni de amikor ez történt akkor már amúgy is telefont akartam váltani)
2021. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem marad.
2021. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Abban az esetben ha hivatalos szerviz végzi a javítást a gyári előírások és alkatrészek felhasználásával, akkor annak kell maradnia.


Viszont ha már valaki nem feltétlenül hozzáértő berhelte akkor tutira nem az és nem is marad az

2021. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Hivatalos szervizben csináltasd meg és kérdezz rá!
2021. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!