Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 200 ezer forint alatt melyik...

200 ezer forint alatt melyik telefont éri meg a legjobban megvenni kamera szempontjából ?

Figyelt kérdés
Az egyik fő szempont a telefonban a kamera, olyan telefont szeretnék venni, ami szép, tiszta képeket készít. A másik, a kijelző. Ha lehetséges amoled kijelzője legyen.

2021. márc. 30. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

[link]


[link]


Ha esetleg Apple-t akarsz☝️


Ha nem fontos neked a Google akkor ezt vedd:

[link]

Pár Samu (Az utóbbit ajánlom)


[link]

[link]


És néhány Xiaomi:

[link]


[link]


És ez is egy jó ajánlat:


[link]

2021. márc. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok!

Az iPhone-oknál ne riasszon el az egy kamera, gyönyörű képeket lő mindkettő, nem csak a légbe beszélek, hanem tapasztaltból mondom!

A Huawei számomra mindig is fotós telefon marad, mert a régi p20 lite-om után amugy olyan rohadt szép képeket lőtt és az egyik családtagom éppen egy Mate 20pro-t használ az meg aztán fenomenális!

A Samsung-oknál már fogtam kézbe S20 fe-t szép a kamera , A72 nem tudom, nem rég jött ki!A note is szép képeket csinál!

A Xiaomik is szépen fotóznak bár én azt annyira nem venném!

2021. márc. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Nem bántásból, de ha fotózni szeretnél, vegyél egy közönséges fényképezőt. 30 ezerért. Jó nagy lencséje lesz, tudod ez a fontos, ha valóban fotózni akarsz.

No persze ha magadat szeretnéd fotózni, akkor tök mindegy. Vegyél akármit. Sem a megapixel, sem a teló típusa nem fontos :)

Egyébként azon még tényleg nem gondolkodtál, hogy a 200 ezerból veszel egy 50 ezres telót, a maradékon meg valami értelmes kurzust végzel el?

Mindenki jobban járna.

2021. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
30 ezerért fényképezőgépet? Amilyet ilyen árban kap, ahelyett inkább fotózzon mobillal. Semmivel sem különb.
2021. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig mindig azt hallottam/olvastam, hogy nem éri meg fényképezőgépet venni, inkább egy jobb telefont. Azért hadd döntsem már el, hogy mégis mennyit szeretnék, mennyit engedthetek meg magamnak telefonra költeni, és nem pedig kurzust szeretnék el végezni, de azért köszönöm a választ ;)
2021. márc. 30. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!