Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung-osok! Megbízhatóságuk...

Samsung-osok! Megbízhatóságuk az utóbbi évek felsőkategóriás mobiljainak (S10, Note 10, S20 Ultra, Note 20, S21, S21 Ultra) milyen? Milyenek a tapasztalataitok kizárólag csak a meghibásodásokat/akadozásokat/hibákat tekintve? Megbántátok, vagy nem?

Figyelt kérdés
Hiszen ezek nagyon drága készülékek, ennyi pénzért az emben jogosan várja (várná) el, hogy ne legyen két-három évig gond az eszközzel.

2021. márc. 30. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint úgy tapasztalom, hogy a Samsung nagyon sokat lépett előre ezen a téren korábbi önmagához képest. Az új készülékeik esetében csak nagyon elenyésző számban találkozom hibás darabokkal, míg sok korábbi modell valósággal hemzsegett tőlük. Az utóbbi évek készülékei műszaki szempontból megbízható eszközöknek vélem, érezhetően javult a Samsung.
2021. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
S20 ultrám van. A kamera hegy az valami borzalom. Nagyon könnyen törik(mindjuk én napi szinten elejtem a telefonom). Minden másban teljesen jók.
2021. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!


Második, miért nem teszel védőtokot rá? Sok embernél tökéletesen bevált üvegfóliával párosítva.

2021. márc. 30. 17:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

S10+-om van, idén lesz két éves. Én csak 2 hónapja használom, de a melegedésen kívül nincs gond vele.

P20 Pro lett leváltva, ez feltűnően jobban melegedik.

2021. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Nekem mindig Samsung telefonom volt. Sosem volt semmi baja, pedig egy telefont hagyok 4-7 évig is.

Az enyém is sokszor leesik a földre, de van rajta tok és üvegfólia, így nem lett semmi baja szerencsére.

2021. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. A kamera annyira kitüremkedik, hogy kevés tok tudja túlnyúlni. Nem mondanám, hogy nagyon sérülékeny, mert azért mégiscsak a negyedik betonra ejtés után törött :D.
2021. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
S10E-m van. Semmi ilyet nem tapasztaltam nagyapámnak is ilyen telója van mert őneki egyszerre kb.30 program van megnyitva amiből 25-öt napok óta nem használt. Hallottam már én is erről az S20 kamera törésről, de sajnos ilyen a forma világa annek a telefonnak.
2021. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
75%

5-ös vagyok

6-os: A kamerán nincs tok. Szerintem olyan nem létezik.

De a tok vastag és kijjebb van a kamera körül is.

Így megvédi.

Viszont jobban kéne vigyáznunk a telefonra, mert drága.

Én már próbálkozom. :)

2021. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Direkt olyan tokot vettem, ami túlnyúlik a sarkakon elöl és hátul is, de a kamera dudor olyan magy, hogy nem védi az sem.
2021. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vesztek kameravédő üvegfóliát? Aliexpressről párszáz forint. De itthon is csak egy ezres körül van.
2021. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!