Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil S 2019 + Korlátlan Net...

QvanyadatMDRTR kérdése:

Mobil S 2019 + Korlátlan Net mellé ingyen biztosítják a Zene opciót a Telekomnál?

Figyelt kérdés
Díjmentesen megtudom rendelni elvileg, de az is marad? Elvielg Sopty meg sokminden korlátlanul hallgatható vele. Vagy az csak azt jelenti, hogy ezeket "nem vonja majd le" a mobilnetből (ami amúgy is korlátlan)?

2021. ápr. 1. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az csak azt jelenti, hogy nem számít bele az adatforgalomba. De a spotinak van ingyenes verziója is.
2021. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy az csak azt jelenti, hogy ezeket "nem vonja majd le" a mobilnetből"

Igen.

2021. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Oh értem :D akkor "kedves" felajánlás tőlük xd

Köszi :)

2021. ápr. 1. 13:19
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

valóban korlátlan nethez nincs értelme ennek, de hidd el, vanakinek tök jól jön, úgyhogy kedves elajánlás tőlük!

nekem 3GB netem van ehhez a díjcsomaghoz és az nekem bőven elég úgy, hogy a netflix, hbogo, zene nem fogyasztja az adatkeretet.

Lehet elkapkodtad a díjcsomag választást?

neked kell okosabbnak lenned a szolgáltatónál, mert különben ő lesz okosabb nálad és rádtukmálja az is ami nekm kell! :))

2021. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es, igazából abban igazad van, hogy elkapkodtam az elitélést, mert nem is gondoltam arra, hogy van még akinek nem korlátlan a netje, meg hogy nem csak amellé jár, pedig olvastam, hogy 4gigás nettől jár :D csak nem erre fókuszáltam ma, meg mivel nekem korlátlan van nem figyeltem rá.

De neked 3 gigától hogy? Mm azt olvastam 4től van.

Pl barátnőmnek is jól jöhet, mert neki is csak valami 10 vagy nemtom hány gigája van, és nonstop Spotyzik.

Csak nem gondoltam rá, hogy így jó, csak a korlátlanomra.

De azért egy negatív ment rá, mert elég okos vagyok :D Belefér nekem a korlátlan akkor is, ha nem használnám ki, plusz pl ma is egész nap melóban saját laptopról torrentezek, netezek, jutbobozok, na meg jutbob prémiumot tolok telón is, arról megy a kocsiban is a zene, mindenhol is, rengeteg videót nézek, hallgatok, és a laptopom is a teló wifijéről megy, tehát nekem teljesen megéri a korlátlan, sőt, nem hogy nem tukmálta senki rám, hanem így terveztem 2019ben és ezt akartam. Mr. Magaslow.

Jó választás volt a korlátlan net, mert akkor volt először free week a p hubon xd Kár hogy anno kolis sulis időkben csak 10 gigára futotta ami ha nem vigyáztál lement 2,5 hét alatt.

2021. ápr. 1. 19:57
 6/10 anonim ***** válasza:

"De neked 3 gigától hogy? Mm azt olvastam 4től van."

2019 októberben szerződtem, akkor még 3 giga volt.

Most máa a telekom app nekem is a 4 gigád díjcsomatot tolja a szemembe akárhányszor megnyitom :D


Elég nagy kihívás volt nálam a választár, mert épp elvesztettem az állásom, ezért jól kellett döntenem. Korlátlan mobilnet, vagy vezetékes otthoni net (ami ugye korlátlan és le tudok rajta tölteni mindent is) és az egyik legkisebb mobilnet csomag.

Hát így lett a 3 giga, mert akkor ez volt az optimális választás.

Ezért mondom, hogy legyél okosabb a szolgáltatónál!

Mindent figyelembe kel venni és hosszú időre előre kell tervezni. Ők pedig ezt igyeketnek megakadályozni.... :D

2021. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: azt írod, nem gondoltad, hogy valakinek még van nem korlátlan netje, de közben írod, hogy a barátnődé sem az :)


4-es: tök igazad van, a mobilszolgáltató eszén túl kell járni.


Éppen ezért én nem fizetek a mobilszolgáltatómnak. Ő fizet nekem.

2021. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Éppen ezért én nem fizetek a mobilszolgáltatómnak. Ő fizet nekem."

erre kíváncsi vagyok :D

2021. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott dolgozik ergi ingyen van a telefon és még fizetést is kap... :D
2021. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok: magánelőfizető vagyok, a munkahelyem meg egy közös képviseleti cég.

Reklám miatt viszont kitiltanának, de mesélnék, mert nincs jobb annál, amikor a mobilszámlára nem költségként, hanem bevételként lehet nézni.

2021. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!