Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit nézzek power bank vásárlás...

Mit nézzek power bank vásárlásakor? 5000-nél nem akarok többet kiadni érte.

Figyelt kérdés

#telefon #Power Bank #Hordozható telefontöltő
2021. ápr. 2. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ezeknél jobbat ennyiért nem találsz.

2021. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy megbízható oldal legyen és hány mAh az aksija.

Én azt szoktam nézni, hogy ha a telefonom aksija x, akkor a powerbank legyen kb 4x.

Van olyan 20000mAh power bankom, ami mai napig jól üzemel. Nem azt kell nézni, hogy milyen szipi szupi funkciókat tud, hanem, hogy ha veszít belőle, akkor is tudja 3szor feltölteni.

2021. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

xiaomi 20000mAh van nekem jópár éve , sűrűn használom,a minőségéből semmit nem veszített ,legalábbis nem érzékelhető .


Előtte vettem vagy 5-6 db noname vackot ,igaz azok 2-3 ezer forintba kerültek,de bármi is van ráírva,még 50 %ra sem tudja feltölteni az aksit. Szerintem megéri költeni egy jobb minőségűre / nagyobb kapacitásúra (min. 10ezer mAh)

2021. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hivatalos itthoni xiaomi bolt, és nagyon jó, megbízható, QC gyorstöltéses powerbank:

[link]


Közel 3 éve használom/használgatom az előző modelljüket, és még mindig jól üzemel.

2021. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Attól, hogy Xiaomi, lehet más telefonokhoz is használni? Bár Xiaomi telóm van, de gondolkozok azon, hogy lecserélem.
2021. ápr. 2. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, semmi köze hozzá, sőt szinte bármilyen más, modern mai lítium akkus eszközt tudsz tölteni vele.
2021. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2021. ápr. 2. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!