Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik az okos telefonomm...

Mi történik az okos telefonommal (Huawei P8 Lite, android)? Lefagy alap alkalmazásoktól. - HOSSZÚ!

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy Chrome-ban meg volt nyitva néhány ablak, ami miatt laggolt egy ideig (5-10 percig), majd fogta egyszer csak a főképernyőre helyezett. A chrome aktív volt, de amikor rányomtam, hogy megnyitom, akkor megnyitódott és megint a főképernyőre helyezett, semmit se töltött be. Van, amikor fagy egy kicsit és akkor látom a chrome-ot nyitott állapotban, de amikor nem fagy, azonnal kidob a főképernyőre, semmit se látok, semmilyen oldalt. Ezt sokszor csinálta, majd bezártam és újraindítottam a chrome-ot. Ugyanaz történt.

Ezt követően még próbálkoztam néhányszor, mindegyik sikertelen próbálkozás volt. Újraindítottam a telefont, de már a billentyűzet is befagyott. Beírtam a jelszót, majd a billentyűzet eltűnt és nem lépett be. Aztán odanyomtam ("kattintottam" az ujjammal) ismét ahova a jelszót kell írni, feljött az ablak, töröltem a karaktereket, majd elkezdtem írni és lecsukódott a billentyűzet. Ezt sokszor megcsinálta, miután végre be tudtam lépni.

Ezt követően számtalan alkalommal próbálkoztam a chrome megnyitásával, de minden próbálkozásom eredménytelen, sőt még a Play áruházzal is ugyanezt csinálja, amit leírtam. Volt, hogy órákig kikapcsoltam a telefon, meg többször is újraindítottam, semmi változás.

Ha jegyzettömbbe írok, akkor ott néhány karakter után bezárja a billentyűzetet (itt megfigyelhető a vissza "gomb"ra való nyomás (természetesen nem nyomok rá).

Időzítőt használok CSAK és ekkor is egy idő után lefagy a telefon, semmi sem történik, van amikor kiírja, hogy be szeretném-e zárni az óra alkalmazást, mert nem válaszol, de ez a felület is be szokott fagyni akár fél órára, órára, talán míg újra nem indítom.

Egyszer volt, hogy feltettem töltőre és lehúztam, még utána is zölden világított a led :D

A kikapcsoló gomb használata mindig működik.

Jó hosszúra sikerült a kérdés, de ezeket mind tapasztaltam.

Köszönöm előre is annak, aki tud megoldást írni!



2021. ápr. 2. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
webview
2021. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Telepítsd az operát es tiltsd le a Chromeot


[link]

Itt vagy google play vagy direktben


Beállítások - alkalmazások - chrome - tiltás és leállítás

2021. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!