Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Huawei telefonja van,...

Akinek Huawei telefonja van, nektek is gyorsan merül az aksi az utolsó frissítés óta? Mi okozhatja, hogy tudnék rájönni, mit futtat a háttérben, amit eddig nem?

Figyelt kérdés
Ezen kívül újabban időnként azt írja ki, nincs internet, pedig van. Ezt már produkálta otthoni wifinél is. Huawei p30 pro, 4 hónapos telefon.

2021. ápr. 4. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
En sose frissítek az ilyen szarsagok miatt. Amugy egy FR javasolt ilyenkor
2021. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is megoldást jelenthet egy Factory Reset, pláne főverzió csere után, amely esetben egyébként is javasolt az ilyen és hasonló "bug" -ok elkerülése érdekében.


Előtte azért érdemes lementeni mindent, ami fontos, mert a factory reset töröl mindent a készülékről...

2021. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Azóta megcsináltam a gyári adatok visszaállítását és beállítottam, hogy nem kérek frissítést. Remélem, most már minden oké lesz.
2021. ápr. 4. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendszer frissitest nem tudod menubol kikapcsolni
2021. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem menüből, hanem adatok visszaállítása utáni újrainduláskor van lehetőség.
2021. ápr. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!