Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy használt, de új aksis...

Egy használt, de új aksis iphone 6 kibír egy napot?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mire használod, és úgy mennyit.
2021. ápr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
YT, FB főleg és pár órát
2021. ápr. 6. 01:12
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
A YT nagyon meríti. Mondjuk nem értem, minek neked iPhone, ha csak ilyesmire használod.
2021. ápr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen régi iphonet miért akarsz venni? Ha van pénz vedd meg az új modelleket, ha meg nincs akkor ne vegyél iphonet. A legtöbb márkából egy használt iphone 6 árából megveheted az új alapmodelleket, azok sokkal többet tudnak, meg újak is.
2021. ápr. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Igen, símán kíbir és nyugodtan vegyél iPhone 6-ot, mert nekem volt olyan telóm és nagyon megbízható!

“A YT nagyon meríti”

Érdekes, ha én azon csak videókat néztem alig merített rajta!De viszont játékra már nagyon nem jó, felmelegszik és rohadtul merül!De alapabb játékokra még jó!

“...kíbir egy napot”

Persze üzemidőnek én kb 5-5,5 max 6 órát mondanék

2021. ápr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Ki.

Az már más kérdés, hogy nem éri meg ilyen telefont venni. A nagyon minimum a 7, de a 8 se ajánlható jó szívvel.

2021. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem egyesek miért akarnak ilyen nagyon régi iphone-t venni

Ha meg nincs pénz az újra, akkor le kell mondani róla és egy olcsóbb új telefont venni

2021. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
#7: Azért, amiért új BMW-t erőn felül hitelből meg Armani ruhát a túrkálóból. Nekik derogál, ha nincs rajta az alma a telefonon. Sznobok, csak pénzük az nincs, nem kell ezt szépíteni.
2021. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát a 6 már régi, újabbat vegyél.

De én tippelnék 2-3 órás üzemidőt folyamatos használat mellett.

2021. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De egy szóval nem írtam h venni akarok egy ilyet, csak az üzemidőt kérdeztem. A Sógorom ide adja ingyen mert új telefonja lett ennyi.

2021. ápr. 6. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!