Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 éven belül hibás lett a...

1 éven belül hibás lett a telefonom, viszont az oldal már nem létezik, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2020 szeptemberben vásároltam 2 iPhone 11-et, a TelePartner oldalról. Az egyik telefonon fotózásnál megjelent egy folt. Mivel garancia időn belül jelentkezett a hiba, ezért gondoltam felkeresem a céget. A weboldal jelenleg karbantartás alatt van, a céginfón pedig azt írják, hogy a cég kényszertörlés alatt áll. A számlán egy Saga Building Kft. neve van, megszereztem a telefonszámukat, de nem kapcsolhatóak, Mi a megoldás szerintetek?

(tudom, nem néztem utána a cégnek megfelelően)



#hiba #garancia #iPhone #Telepartner #saga building kft
2021. ápr. 6. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Fogyasztóvédelem?
2021. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Az iPhonenak Világgaranciája van, ha megvan a blokk 1 ÉVEN BELÜL a VILÁGON BÁRHOL VAGY BÁRMELYIK APPLE BEVESZI és MEGCSINÁLJA AZ APPLE.
2021. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
#2: Akkor, ha hivatalos forgalmazótól vetted, nem szürkeimportból.
2021. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ezért is veszélyes szürkeimportból vásárolni, de gondolom a kérdező most tanul ebből és a következő telefonját hivatalos helyről veszi majd
2021. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
#1: A cég gyakorlatialg megszűnt, nincs kivel szemben érvényesíteni a panaszát. Olyan ez mintha egy halott embert akarnál feljelenteni.
2021. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, megszünt a cég, valszeg a NAV elkapta őket.
2021. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

iPhonera nincs világgarancia... hányszor kell még ezt a témát kitárgyalnunk mire végre megjegyzitek?

EU-ban vásárolt készülékekre van EU-ban garancia. Egy amerikai, vagy kínai piacra gyártott iPhonet nem fognak az eu-ban gariban megcsinálni.

A többi infó erre: [link]


Ide írd be az iPhone sorozatszámát:

[link]

(Beállítások -› Általános -› Info -› Sorozazszám

Aztán meglátod mit ír rá.

Mindenesetre én azt mondom vidd be valamelyik hivatalos szervizbe!

[link]

icentre, istyle, almárium pro - minden más szervit nem hivatalos, ha ott nyúlnak hozzá tuti bukod még a meg sem lévő garit is! :D


Vagy hívd fel az Apple ügyfélszolgálatát, hátha tudnak segíteni.

06 80 983 435

2021. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! :) Valószínűleg a következő rendelésemnél jobban utánajárok a dolgoknak.
2021. ápr. 6. 17:13
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez értelmes volt es hasznos, koszi!
2021. ápr. 7. 12:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Legközelebb is vehetsz nyugodtan iPhone-t csak az alábbiakra kell figyelni:

A bontatlan dobozon fel van tüntetve a modellszám és a modellkód. Ha eu piacos a modellszám, vagy a modellkódban az ország jelölés valamelyik eu ország akkor a garancia élni fog Magyarországon. Persze a telefonnak a számai egyeznie kell a dobozon lévő adatokkal.

2021. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!