Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezen három mobiltelefon...

Ezen három mobiltelefon közül, akik megtehetik, hogy ilyeneket vegyenek, milyen szempontok szerint választanak? Melyiket miért? Galaxy S20 Ultra, iPhone 11 Pro Max és OnePlus 9 Pro.

Figyelt kérdés
Közel azonos tudás/képességek (márkán belül is az eggyel későbbi modellhez viszonyítva szinte ugyanaz, kicsivel gyengébb csak, a többi márkához képest is eléggé hasonló belbecs), rendkívüli ár, de választani egyet muszáj nekik.

2021. ápr. 6. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akinek eddig iPhoneja volt, és meg van vele elégedve, vagy Androidos, de váltani akar, az tuti iPhone-t venne. Aki meg nem volt iPhone-os, vagy az, de már nem bírja, az meg választ a másik kettőből. Hogy a Samsung meg a OnePlus között mi a különbség, arról perpill fogalmam sincs.
2021. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a Galaxyt, a vízállóság miatt. (S20 FE-m van most, mert az olcsóbb volt az ultránál, és tudja azt, ami nekem kell.)
2021. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ios rendszere jobban bejön!

#2 az iPhone is vízálló a Oneplus-t nem tudom

Andrid-ok közül őszintén nem tudom mit választanék!

Oneplus 9pro>Sokan dicsérik, nem rég jött ki,szép kamera

Samsung>ismertebb márka,szép kamera, vízállóság

iPhone>IOS rendszer, vízállóság, sokáig tartó támogatás, szép kamera, talán ez a legmegbízhatóbb(nekem)


Szóval szerintem iPhone 11 pro max

2021. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
OnePlus-t választanék, olyanom még nem volt, de csak jókat olvasni róla.
2021. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Hosszú távra iPhone. Egyébként meg OnePlus 9 Pro. Amúgy sincsenek kb egy szinten a telefonok.
2021. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De. Az első kettő igen, és még az egy márkán belül is az adott modell és az azt követő is majdnem teljesen ugyanaz, alig van különbség a követő modell előnyére:


"Márkán belül is az eggyel későbbi modellhez viszonyítva az egy évvel azt megelőző szinte ugyanaz, kicsivel gyengébb csak, a többi márkához képest is eléggé hasonló belbecs."

2021. ápr. 6. 19:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én csak azért oneplust vennék mert érdekel az a teló hamár ennyire dicsérik

de lehet maradnék iphonenál

nehéz kérdés xd

2021. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ez olyan, hogy ez a 2-3 gyártó a "telefonok királya".


Az iPhone-ról kár is beszélni, pont azért mert ott tudod mit kapsz, évekig tartó támogatás, erős hardver, gyors szoftver, jó kamera. Nem a "legjobb" de mégis az össz élményben a leginkább kiegyensúlyozott telefon.


Samsung meg gyakorlatilag ugyanez csak androiddal. Annyi hogy ők valamivel innovatívabbak, előre mutatóbbak. De mellette megmarad a stabilitás is.


Az Oneplus meg minden évben letesz az asztalra 1-1 jó telefont.

És kicsit erősebb a marketingjük, mint amit valójában kapsz.


Nem tökéletesek, sőt, nekem a 3T-met a 9-es android frissítéssel teljesen elrontották, vissza kellett butítsam 8-asra. Az ígért frissítések sem mindig érkezten meg, kamerában is mindig többet ígérnek, mégis mindig elmarad a többitől. Ez a Hasselblad dolog is elsőre inkább csak marketing fogás, hogy legyen nekik is egy márkás név a telón.


Ettől függetlenül az Oneplus javasolt, ha valaki szeretne egy jól kinéző, minőségi telefont szép kijelzővel és baromi gyors, letisztult, tiszta androiddal.


Nekem alapvetően a rendszer maga tetszik. Régen is Cyanogenmod/LineageOS amiket használtam, és az Oneplus nagyjából az alapot adja 1-2 extrával, de semmi felesleges sallang.

2021. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság az, hogy a mai világban annyira megállt a "fejlődés" hogy egy régi 3-4-5 éves telefon is simán használható még. Másrészt viszonylag tág körből lehet válogatni minden kategóriában van legalább 3-4 telefon mint opció.
2021. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük hozzá a "rendkívüi ár" is alapvetően csak nekünk rendkívüli.


Tőlünk nyugatra, vagy az USÁ-ban arányaiban olcsóbban kapod meg ezeket a telefonokat mert nekünk rá jön a magas ÁFA meg a szar Forint.


Máshol az átlag fizetések fele/harmada egy ilyen telefon ára. Nálunk meg 1,5-2 szerese...

2021. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!