Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem egy játékot azóta...

Letöltöttem egy játékot azóta gyorsabban merül?

Figyelt kérdés
Iphone 12-re egy Merge Block nevű játékot (számok vannak benne), azóta gyorsabban merül a telefonom. Miközben játszottam vele kb tíz percet letölt 4%-ot egyből. Lehet ez a játék az oka? Ha kikapcsolom ott az alkalmazás frissítést a háttérben az lehet rá megoldás?

2021. ápr. 6. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy lenne összefüggés közte.
2021. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mi okozza szerinted?
2021. ápr. 6. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltettél egy kérdést, amiben szerepel a válasz is.
2021. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szokj hozzá... ezek a játékok ilyenek. Tele vannak reklámokkal, (direkt) nem optimalizálták őket és még ki tudja hogy mit csinálnak a háttérben.

A lényeg, hogy arra ösztönözzenek, hogy vegyél 1-2-3- havi előfizetés, meg még ki tudja mit a játékon belül, hogy előrébb juss. Ha nem vásárolsz a játékon belül, akkor sosem fogsz a végére érni.

Ezej így vannak kitalálva... freemium játékoknak hívják őket. Ingyenesek, közben mégsem.

Ha tetszik a játék akkor teljes repülő módban játsz vele, akkor nem talál ugye netet és nem fog a reklámokkal foglalkozni.

Fontos, hogy a játék elindítása előtt már kapcsold be a repgép módot, különben dobálni fogja a reklámokat.


Ezek a játékok annyira sz.rok, hogy mér az Apple is megelégelte és előrhetővé tette az Apple Arcade szolgáltatást. Javaslom használd!

2021. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kikapcsoltam a háttérfrissítést, azóta nem merült egyet se (pár perce történt), megnézem hogy bírja az éjszakát. Kár volt letölteni a régi telómon is ritkán játszottam vele úgy voltam vele legyen rajta ha van kedvem játszok. A régin nem néztem a töltöttséget, olyan szar volt már, töltőről nyomattam már mindent rajta az utóbbi időben, így azért se tűnt fel.

Amúgy köszi a tanácsot, kipróbálom majd.

2021. ápr. 6. 22:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!