Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok?...

Melyik telefont választanátok? Samsung vagy Xiaomi?

Figyelt kérdés

Samsung és Xiaomi telefonok között vacilálok. Samsungokból a Galaxy S20 FE tetszik, Xiaomikból pedig a Mi 10 és Mi 10T. Szeretném hogy szép képeket készítsen, az aksija ne legyen a béka segge alatt és hogy 128GB-os tárhelye legyen.

Nyitott vagyok más modellekre is, de kb 500€ a keretem most egy új telefonra. Esetleg aki a fent említett telefonok közül használja valamelyiket, annak mennyire vált be? Elégedett?



2021. ápr. 6. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy S20 FE
Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10T
Más
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Emlitettd az aksit en amiatt samsungot mondanek mert elet idoben SOKKAL tobb

De cserebe a xiaomi altalaban egyhuzamban tobbet bir

2021. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem Samsung Galaxy A5 van,a páromnak A71 van.

Szerintem szép képeket készítenek.

Más telefonom nem volt még.

Nem tudom,hogy melyik a jobb telefon.

2021. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Xiaomi alapból kilőve, nekem is volt, a kategória leggyorsabbjaként hirdették, valami borzalom volt, lefagyások, akadások, nem is sorolom. Az egyik haveromnak már komolyabb, MI 9T Pro-ja van, már az első 1-2 hónap használat után panaszkodott nekem, hogy ez a csúcs telefon ami mindent tud stb szöveggel volt hirdetve, ehhez képest úgy lefagy 2x is egy nap, hogy újra kell indítani, de még arra is csak nagy nehezen reagál, meg a kezdőképernyő alkalmazás leállt üzeneteket is előszeretettel dobálja fel, stb. Ezek után úgy meggyülőlte a márkát, hogy eldöntötte soha többet nem vesz ebből a márkából semmit, de az egyik ismerőse kinézett magának egy redmi telefont, amiről ő próbálta lebeszélni. Végül megvette az ismerőse és ugyanúgy bugos rendszerrel, hibás működésekkel találta szembe magát. Rokonságába is van ilyen, mindenki csak szopik vele, függetlenül attól, hogy papíron milyen telefon, mert valami kegyetlen szar rendszer van rájuk felpakolva az Android mellé (miui).
2021. ápr. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!