Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonotok van?

Milyen telefonotok van?

Figyelt kérdés

-Miért azt vettétek

-Használtam vagy Újonnan

-Mit gondoltok, amit vettetek megéri az árát?

-Meddig tervezed még használni?


Csak kíváncsiságból kérdezem:)

Én iPhone XR-t használok újonnan vettem és én megvagyok vele elégedve és még min 3 évig szeretném használni!



2021. ápr. 7. 14:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Huawei P20.

- Azért vettem, mert 2018-ban tetszett nekem az a telefon.

- Újonnan vásároltam a Media Markt egyik üzletéből.

- Igen, megérte.

- Idén le fogom cserélni egy Xiaomira, vagy egy OnePlus-ra. Talán majd nyáron.

2021. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%

Samsung Galaxy A7 2018.

2 éves pont most a héten.

1 évig még tervezem minimum használni.

2021. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
67%
Samsung A71 szép, okos, nagyon jó képeket csinál, nagy tárhely.
2021. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
71%

Samsung Galaxy S20 Ultra.


Újonnan a megjelenéskor.


Én nem igazán használom ki, így számomra nem érte meg az árát, de egyszer kilehet próbálni.


Még legalább 2 évet akarom használni, de lehet 3-at is, 3-4 éves koráig majdnem minden telefonom használom.

2021. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
64%

Jelenleg egy Xiaomi Mi 10T Pro -t nyúzok.


- előző telefonjaim is Xiaomik voltak, bizonyították számomra,hogy a márka készülékei ár - érték aránya jóval a konkurens márkák feletti és készülékeik megbízhatók.

- Újonnan vásárolt külföldről.

- minimum 2 évre tervezek vele

2021. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%

Nokia 5.

Újonnan vettem, de akkor, amikor már másfél éves modell volt. Valószínűleg nagy készlet maradt a boltok nyakán, mert mindenütt féláron volt kapható.

A legolcsóbb nem noname NFC-s telefont kerestem, mert vagizni nem akarok vele, bankkártya helyett használni viszont akarom (amilyen szétszórt vagyok, elég sokszor marad otthon a pénztárcám, olyankor jól jön). Mikor vettem, NFC inkább csak a drága modellekben volt elérhető. Olcsót akartam azért is, mert az említett szétszórtságom miatt a telefonjaim is gyorsan pusztulnak.

Addig használom, amíg bírja, el nem pusztul az akku, vagy össze nem töröm, vagy használhatatlanul lassú nem lesz. Remélem pár év még van benne.

Olyan másfél-két éve használom, szerintem megérte a (fél)árát. A teljeset nem érte volna meg nekem.

2021. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
66%

Nekem Iphone 11-em van.

Azért ezt vettem, mert előtte egy 6s-t nyúztam 4 évig, és azt is nagyon szerettem. (Még működőképes az is, csak az aksija lett gyengécske, kicseréltetni meg már nem akartam)

Szerintem megéri az árát, főleg, hogyha ugyanolyan hű és strapabíró társam lesz, mint az elődje :D

Minimum 2,5-3 évig szeretném még használni.

2021. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Wadmalac ***** válasza:
67%

S10+


Újként 2 éve T-komtól.


Amire én használom, pont elég és megfelelő, egy A-szériás pl. valószínűleg kevés lett volna.


Szerintem túlárazott volt, mint a csúcskategória minden egyes telója minden gyártónál.

De mivel kevesebbért ez a tudás nincs polcon, ez van, megvettem.

Nem bántam meg.

Többet tud, mint amit kihasználok, nem ütközök sehol a képességeinek a határaiba és ez volt a lényeg.


Istenigazából nem nagyon látnám okát a képességei miatt a cserére, de mégis valószínűleg nyáron váltok, egyelőre S21 ultra a terv, még változhat, nem vagyok márkafüggő.

Simán azért akarom most lecserélni, mert most még dupla annyiért el tudom adni használtan, mint plusz egy év múlva tudnám.


A 21 ultra nem tud éppen sokkal többet az én általam használt funkciókban, a jobb fotó zoomolás és az éjjeli fotózás kábé az, ami nekem upgrade-ként számít valamit.

A 120Hz kijelző és a többi, alapvetően használhatóságot nem befolyásoló, de reklámértékű újdonság hidegen hagy.

2021. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
59%

iPhone 12 Újonnan.


Kénytelen voltam venni mert a régi telefonom feladta (Samsung A7 2018), nagyon belassult.


Bőven megéri az árát, sőt többet is.


Még legalább 4 évig

2021. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
64%

Samsung Galaxy J3 (2016.)

Nem akartam sokat telefonra költeni.

Újonnan vettem.

Megérte az árát. Amire nekem kell egy telefon, arra tökéletesen elegendő.

Addig használom, amíg működik. Ha vége, veszek egy másikat.

2021. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!