Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan találjak ki egy 4...

Hogyan találjak ki egy 4 számjegyű kódot?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem a belépési kódomat egy aplikációba. 4 számjegyű. Sajnos nem írtam fel sehova és nem tudom hogy lehetne kitalálni. 9999 lehetőség van, most kezdjem el az összeset megpróbálni vagy van valami tanács amivel könnyebb lenne.

Köszönöm előre a normális válaszokat.

BD



2021. ápr. 7. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha korlátlan próbálkozásod van, akkor a brute force megoldás a legcélravezetőbb, azaz igen, végigpróbálod az összes kombinációt. 4 jegy még nem vész, ha a 0 is lehet, akkor pontosan 10000 kombináció lehetséges.
2021. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Hogy lehet elfelejteni ilyesmit? születési hó+nap,4 szám..még ha feloldóminta lenne megérteném.
2021. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is jártam így egy régi készüléken, szerencsére nem tiltott le x próbálkozás után, úgyhogy elkezdrem 0000-től beütögetni.

pár héz után sikerült :D

2021. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépem a kulturált válaszokat. Akkor hozzá látok 10.000 lehetőséghez... :D
2021. ápr. 8. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!