Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S21+ 5G vagy...

Samsung Galaxy S21+ 5G vagy Sony Xperia 1 II 5G telefont vennétek inkább?

Figyelt kérdés

Előbbi 128 GB, utóbbi 256 GB (bár őszintén szólva nekem ez 128 GB felett nem szempont).


Alap esetben mindkettő telefon 410 ezer forint, a Sony azonban elég nagy leárazással 340 ezerért is megvásárolható valahol (több boltban is leellenőriztem és az eredeti ár tényleg 410 ezer vagy akörüli).


Ami ugye elég sok pénz... Viszont mivel nekem van 410 ezer forintom telefonra, ha a Samsung jelentősen jobb, akkor azt venném.


Mit gondoltok?



2021. ápr. 7. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a Samsungot venném, főleg így, hogy a felsőbb kategória újabban 3 évig lesz támogatott.

A Sony terméktámogatásában meg nem vagyok biztos, hogy valami jó, elvégre bukóban vannak a mobilpiacon.

Szerintem idővel az LG sorsára jutnak. (Tudniillik ők nemrég zárták be a mobilos részlegüket, több LG telefon már nem lesz.)

2021. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1# még nem zártak be, majd csak július végén fognak. Pedig szerettem anno a telefonjait.. G2, G3..😩


A kérdésre visszatérve: én is a Samut venném, mivel 1 évvel fiatalabb a másiknál. Viszont a sony kijelzője valami drasztikus, viszont kisebb akkuja van mint Samunak, ezért gyorsabban is fog merülni.

2021. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!